18 rezultate pentru eticheta

adversara halep

Adversara Simonei Halep de la Miami a fost supranumită ”noua Sharapova” și nu a învins-o niciodată pe româncă

badosa

Cu cine va juca Simona Halep în sferturi la Wimbledon! Românca a ”demolat-o” în urmă cu două săptămâni

amanda-anisimova1

Cine e adversara Simonei Halep din turul doi de la Wimbledon! Românca are un bilanț net favorabil

Simona Halep a aflat cu cine va juca în primul meci de la Indian Wells. Pe cine întâlnește Sorana Cîrstea

2022 Dubai Duty Free Tennis Championships - Day 1

Adversara Simonei Halep din turul 3 la Miami atrage toate privirile. Cine este Polona Hercog, slovena plină de tatuaje

colaj polona

Halep LIVE VIDEO Sydney | Cine e prima adversară a Simonei din 2019, Ashleigh Barty? A jucat cricket și ține cu United

colaj simona

Foto Cahill a primit "liber" de la Halep și și-a "făcut de cap". "Bijuteria" pentru care australianul s-a bucurat ca un copil

cahill halep trofeu 1 - Copy

News Alert Simona Halep şi-a aflat posibila adversară din turul 2 de la Miami. Programul româncelor

Tragere la sorti Miami

Video Adversara Simonei din sferturi, revelația turneului. "Mă simt cam în vârstă. Nu simte presiune"

colaj halep bellis

Halep și-a aflat adversara din sferturi: "Joacă grozav zilele astea". Statistica e de partea Simonei

simona halep

Video Emoţii mari pentru Simona. Şi-a sucit glezna atât de rău încât aproape i-au dat lacrimile: "Am fost speriată!"

Glezna Simonei Halep

Simona nu și-a întâlnit niciodată până acum adversara din turul doi

halep adversara

Simona şi-a aflat adversara din primul tur de la Australian Open. A învins-o în singura întâlnire

simo-1

Halep va întâlni o jucătoare venită din calificări în turul I la Beijing. Cine e pe partea de tablou a Simonei

simona

Simona va debuta la Guangzhou împotriva unei jucătoare din calificări. Cu cine joacă Niculescu

simona halep-8

VIDEO Simona Halep e în optimi la Cincinnati, după ce a învins-o în setul decisiv pe Kristina Mladenovic!

simona halep-6

Halep - Jankovic 6-3, 6-4. Simona e în 'optimi' la Toronto: ”Mă așteptam la un meci mai greu”

halep

Simona Halep s-a calificat în sferturi la Cincinnati după victoria cu Lucie Safarova