22 rezultate pentru eticheta

al taawon

Video A ieșit din poartă! Ciprian Tătărușanu a gafat, iar echipa sa a încasat gol în minutul 90+6

tatarusanu

Laurențiu Reghecampf, un nou eșec în Arabia Saudită! Al-Tai are 3 înfrângeri la rând după schimbarea antrenorului

CFR Cluj v Universitatea Craiova - SuperLiga, Cluj-Napoca, Romania - 30 Jul 2023

Alvaro Morata, tentat cu un salariu de 50 de milioane de euro

Alvaro Morata și soția sa

Înfrângere pentru Marius Șumudică, Silviu Lung Jr. și Alexandru Mitriță în Arabia Saudită

Fu1G0CJXgAECN4_

cristiano ronaldo

Costel Gâlcă nu găsește cheia succesului în Arabia Saudită. Trei eșecuri la rând pentru Al-Hazem

costel galca

Un nou eșec pentru Reghecampf în Arabia Saudită. Al Ahli a ajuns la 7 înfrângeri consecutive în campionat

profimedia-0608246675

Răzvan Lucescu, încă o victorie în Arabia Saudită. Echipa sa rămâne lider după cinci etape

Razvan Lucescu

Exclusiv Planul "Motoretei" Popa după un sezon de coşmar. Reacţie după ce Becali a vorbit despre revenire

Adi Popa Matinal

"În România era motoretă, în Anglia a fost bicicletă". Explicaţiile eşecului lui Adi Popa la Reading

adi popa reading

Exclusiv Ajuns la 37 de ani, Sânmărtean nu se gândește să pună ghetele-n cui! ”Sunt motivat și încă mai pot juca”

reghe

Exclusiv ”Dirijorul” impresionează, la aproape 37 de ani! ”Am început discuțiile pentru prelungirea contractului”

sanmartean-2

Video Pasă de gol pentru Sânmărtean, în Liga Campionilor Asiei

Video ”Dirijorul” lovește din nou! Gol decisiv marcat de Sânmărtean pentru echipa lui Gâlcă

sanmartean 1

sanmartean 4

Video&Foto Oficial! Sânmărtean și-a găsit echipă. Va fi antrenat de ultimul tehnician pe care l-a avut la Steaua

galca sanmartean

Gâlcă a produs surpriza etapei în Arabia! Cum merge echipa pregătită de român

bucurie galca

Echipa lui Liviu Ciobotariu conducea cu 1-0 în minutul 90+1, dar a pierdut la final!