73 rezultate pentru eticheta

almeria

Emoții la Almeria! Andaluzii se pot salva pe teren, dar pot fi retrogradați de către TAS

almeria

VIDEO James Rodriguez, ”torpilă” de 100 km/h pentru golul 100 în acest sezon de La Liga al lui Real Madrid

hames

VIDEO Real Madrid - Almeria 3-0. ”Galacticii” trec de borna celor 100 de goluri pentru al 6-lea sezon la rând

real alme

VIDEO Rayo Vallecano - Almeria 2-0. Gazdele au marcat golul 700 în La Liga

rayo vallecano

VIDEO Barcelona - Almeria 4-0. Goluri marcate de Messi și Bartra, "dublă" pentru Suarez

captura messi

Se întâmplă și la case mai mari! FIFA depunctează o echipă din Primera Division şi o trimite la retrogradare

jakobsen

VIDEO Cordoba - Almeria 1-2. Florin Andone a ratat trei ocazii mari pentru gazde

cordoba

VIDEOAlmeria - Sevilla 0-2. Oaspeţii, neînvinşi din luna noiembrie. Gazdele, fără victorie acasă

almeria sevilla

VIDEO Casillas a apărat două penalty-uri în 5 zile şi a mai stabilit o premieră

casillas

Real e sigură că va încheia anul pe locul 1 în La Liga. Remiza Barcei cu Getafe indică deja campioana

real madrid lider iarna

VIDEO 60 de metri în 6 secunde. Bale chiar știe să alerge cu mingea la picior!

bale

VIDEO Atletico, specialista fazelor fixe, a marcat iar din corner! Miranda e golgheter

miranda 1

După Grigore, Dinamo s-ar putea despărţi de un alt jucător de bază. Cosmin Matei, propus la Almeria

cosmin matei dinamo

VIDEO Ghinionul lui Contra. Almeria a câștigat în minutul 94 și fanii au invadat terenul!

captura fani almeria

VIDEO Almeria-Sociedad 4-3. Meci de infarct, decis în prelungiri de golul unui puști debutant

Almeria Sociedad

VIDEO Almeria – Granada 3-0. Gazdele s-au îndepărtat de zona retrogradării

bucurie almeria

VIDEO Fost campion în Liga 1 cu CFR Cluj, Dubarbier a marcat primul gol în La Liga

captura dubarb

VIDEO Almeria-Barcelona 0-2. Record istoric pentru catalani, stabilit de Martino