9 rezultate pentru eticheta

amad diallo

Foto NE-BU-NI-E! A marcat golul calificării lui Manchester United în minutul 120+1 și a fost imediat eliminat

Manchester United v Liverpool - Emirates FA Cup - Quarter Final - Old Trafford

A jucat doar 36 de minute tot sezonul, dar nu vrea să plece nici măcar sub formă de împrumut

Coventry City v Sunderland, EFL Sky Bet Championship - 25 Feb 2023

Critici pentru înlocuitorul lui Ianis Hagi, cotat la 18 milioane de euro: ”Nu reușește să umple golul!”

Ianis Hagi, la Rangers / Foto: Profimedia

S-au convins după doar două luni! Decizia celor de la Rangers cu privire la Amad Diallo, înlocuitorul lui Ianis Hagi

Ross County v Rangers, Cinch Scottish Premiership, Football, Global Energy Stadium, Glasgow, Dingwall, UK - 29 Jan 2022

Înlocuitorul lui Ianis Hagi, debut cu gol în Ross County - Rangers 3-3

Rangers i-a găsit înlocuitor lui Ianis Hagi. Scoțienii au prezentat un jucător de la Manchester United

diallo rangers

Video Manchester United - AC Milan 1-1. Italienii au egalat în prelungiri, după ce au avut două goluri anulate

Amad Diallo și Diogo Dalot, în meciul Manchester United - AC Milan din Europa League / Foto: Getty Images

A ajuns în Italia cu acte false, iar agentul lui a fost arestat pentru legături cu Mafia! Povestea puștiului de 40 de milioane de la United