6 rezultate pentru eticheta

andrei rublev

Medvedev s-a instalat în fruntea Grupei Roșii de la Turneul Campionilor. Alcaraz a fost învins

Nitto ATP, Tennis Herren Finals - Day Two General view of Pala Alpitour is seen during the round robin singles match bet

Frances Tiafoe, primul american calificat după 16 ani în semifinale la US Open + Performanţă după 50 de ani

Tennis: US OPEN

Dolgopolov l-a numit pe Rublev mincinos și ipocrit și l-a pus să rostească un singur cuvânt

dolgoalex

Cum arată clasamentul ATP. Rublev a făcut rocada cu Federer, cel mai bine clasat român la simplu e pe locul 226!

St Petersburg Open 2020 International Tennis Tournament: Final

Rafa Nadal, învins "la el acasă"! Spaniolul a fost eliminat în sferturile turneului de la Monte Carlo

rafa-nadal-monte-carlo

Andrei Rublev a câștigat turneul ATP de la Sankt Petersburg! Al patrulea titlu al anului pentru sportivul din Rusia