11 rezultate pentru eticheta

ante rebic

Scandal și la naționala Croației după eliminarea de la EURO 2020! Ante Rebic: ”Jucăm prost de 2-3 ani!”

Croatia v Scotland - UEFA Euro 2020: Group D

Video Milan - Lazio 3-2. "Diavolii" au câștigat în minutul 90+2 și termină anul pe primul loc

AC Milan v SS Lazio - Serie A

Video AC Milan - AS Roma 2-0. Rossonerii pot spera din nou la un loc în Europa

AC Milan v AS Roma - Serie A

Colac de salvare aruncat spre Luka Jovic. Un gigant din Italia insistă pentru aducerea sârbului de la Real Madrid

Real Madrid CF v CA Osasuna - La Liga

Video AC Milan - Torino 1-0. Ante Rebic a adus victoria milanezilor

AC Milan v Torino FC - Serie A

Video Milan - Udinese 3-2 | Ante Rebic a fost eroul de pe San Siro - a marcat golul victoriei în prelungiri

AC Milan

Video Samu Castillejo a reușit execuția meciului Milan - Udinese: dribling superb pe San Siro

Castillejo

Inter oferă 40 de milioane de euro pentru una dintre "perlele" lui Eintracht Frankfurt

Rebic

Video Fază fără precedent în Europa League: s-a bucurat cu câteva secunde înainte de golul colegului său

rebic

Cristiano Ronaldo, cel mai rapid jucător de la Mondial. VEZI top 10

Iran v Portugal: Group B - 2018 FIFA World Cup Russia

A marcat împotriva Argentinei și a refuzat să mai facă schimb de tricou cu Messi: "La cum au jucat ..."

Argentina v Croatia: Group D - 2018 FIFA World Cup Russia