15 rezultate pentru eticheta

argentina arabia saudita

Momentul în care selecționerul Arabiei Saudite a izbucnit în lacrimi înaintea meciului cu Polonia

profimedia-0740337291

Video Discursul anului! Selecționerul Arabiei Saudite a urlat la pauza meciului cu Argentina: ”Vreți o poză cu Messi?”

herve

Mesajul de pe patul de spital al jucătorului lovit în figură de propriul portar la meciul Argentina - Arabia Saudită 1-2

Argentina nu a mai pierdut primul meci de la Cupa Mondială de 32 de ani! Precedentele și ce a urmat în competiții

Argentina v Saudi Arabia, FIFA World Cup 2022, Group C, Football, Lusail Stadium, Al Daayen, Qatar - 22 Nov 2022

”Explozii” de bucurie, ”monumente” de tristețe și show în tribune: a treia zi a Cupei Mondiale, în imagini

Mexico v Poland: Group C - FIFA World Cup Qatar 2022

Cosmin Contra nu a uitat unde a antrenat! Mesajul tehnicianului după Argentina - Arabia Saudită 1-2

contra

Marius Șumudică și jucătorii lui Al-Raed au declanșat petrecerea după victoria Arabiei Saudite cu Argentina

WhatsApp Image 2022-11-22 at 19.30.35 (1)

Decizia luată în Arabia Saudită după victoria neașteptată cu Argentina de la Cupa Mondială 2022

Argentina v Saudi Arabia: Group C - FIFA World Cup Qatar 2022

Cine este Herve Renard, selecționerul Arabiei Saudite care a învins Argentina la Cupa Mondială

Au ”lovit” din nou: ce s-a întâmplat la primul meci jucat pe cea mai mare ”bijuterie” din Qatar

De la extaz la agonie, în 90 de minute! Cum a fost surprins Lionel Messi în Argentina - Arabia Saudită

Argentina v Saudi Arabia: Group C - FIFA World Cup Qatar 2022, Lusail City - 22 Nov 2022

Mesaj din Golf după surpriza produsă de Arabia Saudită cu Argentina: "Am fost hulit când am vorbit despre fotbalul arab"

Argentina v Saudi Arabia, 2022 Fifa World Cup., Match Eight - 22 Nov 2022

Arabia Saudită a oprit seria de invincibilitate a Argentinei! De când nu mai pierduse naționala lui Messi

Foto Argentina - Arabia Saudită 1-2, la Cupa Mondială din Qatar. Surpriză de proporții: ”Șoimii” au răpus ”Pumele”