Sarri vrea să transfere un atacant care a jucat sezonul trecut la Juventus

Juventus FC v US Salernitana - Serie A

Angel Di Maria i-a reproșat o schimbare lui Max Allegri. Imaginile de după Juventus - Benfica și răspunsul antrenorului

Arkadiusz Milik și Angel Di Maria / Foto: Captură Twitter@nickkwolff

"Cea mai proastă decizie din era VAR-ului". Imaginile care arată că golul de 3-2 al lui Juventus a fost, de fapt, valid

juventus

Erou pentru doar 5 minute. A fost eliminat pentru că și-a scos tricoul după golul victoriei, iar apoi reușita s-a anulat

profimedia-0721787748

Arkadiusz Milik, de la Marseille la Juventus! Detaliile înțelegerii

Olympique de Marseille v Stade de Reims - Ligue 1 Uber Eats

Juventus caută atacant. Principala țintă este un jucător de la Liverpool

italian soccer Serie A match Hellas Verona FC vs Juventus FC, Marcantonio Bentegodi stadium, Verona, Italy - 30 Oct 2021

Miza pe atac! Andrea Pirlo a pus ochii pe doi atacanți de clasă ai Europei

Andrea Pirlo

News Alert Transferul aşteptat încă din vară s-a făcut! Milik a semnat

Italy: SSC Napoli vs Castel di Sangro Cep 1953

”Am crezut că e o glumă!” Reacția lui Andre Villas Boas când a văzut ce salariu pretinde Diego Costa

2018 Dakar Rally - Previews

Început de an cu scandal la Napoli! Clubul vrea să-și dea în judecată propriul fotbalist

Arkadiusz Milik, atacantul lui Napoli / Foto: Getty Images

Atletico Madrid i-a găsit înlocuitor lui Diego Costa! Atacantul și-a dat acordul

Arkadiusz-Milik

Juventus vrea să-i aducă concurent lui Alvaro Morata. Doi atacanți importanți, pe lista lui Pirlo

Parma v Juventus - Serie A - Stadio Ennio Tardini

Marele perdant al perioadei de mercato! A refuzat salariul propus de Juventus și se va antrena singur până în ianuarie

Gareth Bale a fost doar începutul! Două lovituri pe piața transferurilor pregătite de Jose Mourinho

Jose Mourinho, antrenorul lui Tottenham / Foto: Getty Images

Pierderi importante pentru Gennaro Gattuso! Napoli poate încasa 130.000.000 de euro pe doi fotbaliști

Gennaro Gattuso, antrenorul lui Napoli / Foto: Getty Images

O nouă trădare pe axa Napoli - Juventus? Transferul anunţat de presa din Italia

Arkadiusz Milik- Napoli

Juventus se întăreşte cu un superatacant de la o rivală! I-a contactat deja pe agenţii jucătorului

Juventus dybala

Video Sampdoria - Napoli 2-4. Al doilea succes consecutiv în Serie A al echipei lui Gennaro Gattuso

Sampdoria vs Napoli

De Laurentiis vrea să-l țină pe Milik la Napoli cu orice preț! I-a pregătit o clauză de reziliere gigantică. Atletico îl vrea

Video Napoli - Genk 4-0. Ianis Hagi, folosit doar 20 de minute. Italienii merg în optimile UCL

Napoli

Video Arkadiusz Milik a intrat în istoria lui Napoli, după hat-trick-ul din meciul cu Genk

Milik

Video Napoli - Verona 2-0 | "Dubla" lui Arkadiusz Milik a adus victoria pentru trupa lui Carlo Ancelotti

milik

Video Genk - Napoli | Italienii, ratare uriaşă în Belgia. Două bare în primele 25 de minute

Milik

Video Salzburg - Napoli 3-1 | Calificare pentru echipa lui Vlad Chiricheș. Milik, super-execuție!

Milik

Reacția genială a lui Milik, după ce i s-a pus pistolul la cap, în plină stradă

Milik

Milik a fost operat cu succes la genunchi. Napoli a anunţat cât va lipsi atacantul polonez

operatie milik

Video S-a refăcut în timp record! Milik a revenit la antrenamentele lui Napoli, la 3 luni de la accidentare

milik

Video Milik ratează meciul cu România! A fost operat și revine anul viitor

MILIK

Video Milik, "doppietta" la doar al doilea meci pentru Napoli. I-a depăşit pe Cavani şi Higuain