17 rezultate pentru eticheta

astra botosani

Video Marius Croitoru a răbufnit la finalul meciului cu Astra! Atac la CCA

marius croitoru

Video Faza care l-a derutat complet pe arbitrul meciului Astra - Botoşani! Ce decizie a luat şi ce spune regulamentul

coza

Video Reacția lui Bogdan Andone, după înfrângerea cu CFR! ”Ne-a lipsit decizia de a finaliza!”

bogdan andone astra

Video Astra – FC Botoșani 2-2. Spectacol la Giurgiu. Cele două echipe au remizat după un meci cu de toate

tiram

Ciobotariu, după 1-1 la Astra: "Am avut un singur mijlocaş central apt!". Ce obiectiv are

liviu-ciobotariu

Video Astra - FC Botoșani 1-1. Giurgiuvenii au ratat victoria la ultima fază

bucurie astra

Video Edi Iordănescu, plin de nervi după victoria Astrei: "A fost o tragedie defensivă! Nu am fost în vestiar"

FOTBAL:ASTRA GIURGIU-GAZ METAN MEDIAS, LIGA 1 BETANO (9.02.2018)

Video Abang, moment de neînţeles. A fost eliminat după o intrare horror

FAULT RED STIRE

Video Astra - FC Botoșani 2-1. Meci decis de două penalty-uri și o gafă uriașă. Giurgiuvenii, 60 de minute în 10!

belu astra

Video Enache, după înfrângerea cu Astra: "Probabil trebuia să îmi construiesc altfel discursul la pauză"

botosani-1

Video Lumea fotbalului reacționează după gestul lui Grozavu! ”Acest om nu ar mai trebui să rămână antrenor o secundă”

grozavu palma golofca

Marea temere a lui Șumudică, în ziua în care împlinește 46 de ani. Aniversare alături de jucători

sumudica

VIDEO Jucătorii Astrei nu au trecut peste problemele financiare: "Noi suntem aici pentru bani!"

de amorim

Astra a revenit pe primul loc, dar Șumudică a răbufnit la final: ”Am jucat prost! Fiecare a făcut ce a vrut pe teren”

captura sumudica-1

VIDEO Viitorul are 4 egaluri în 4 etape, în Liga 1. Gică Hagi: "Avem probleme în defensivă, dar am avut momente bune"

hagi

VIDEO Dorinel Munteanu revine în Liga I după mai mult de doi ani. Debut cu victorie. "Nu am schimbat prea multe"

captura dorinel munteanu

VIDEO Dorinel Munteanu, prezentat oficial la Astra: "Obiectivul este să terminăm pe locul 2"