22 rezultate pentru eticheta

baia mare handbal

VIDEO U Cluj – HCM Baia Mare 19-27. Gazdele au rezistat 40 de minute

handbal cluj

VIDEO Cel mai ușor gol posibil? Cum a marcat Baia Mare în meciul cu rusoaicele de la Rostov

captura gol handbal poarta goala

VIDEO Krim Ljubljana – HCM Baia Mare 27-33. Start lansat în Liga Campionilor

captura baia mare

Esbjerg - Ankara 32-28. Danezele s-au calificat în finala turneului preliminar al Ligii Campionilor

Esbjerg handbal

VIDEO Rivalele HCM-ului vin obosite la Baia Mare și fac un singur antrenament înainte de meciul de sâmbătă

dinamo handbal

VIDEO HCM Baia Mare - Savehof 34-24. Cea mai clară victorie în acest sezon al Ligii Campionilor. Se văd sferturile

Baia Mare handbal

VIDEO Dinamo - Minaur Baia Mare 26-26. Roș-albii nu mai știu să câștige în fața băimărenilor

dinamo baia mare handbal

VIDEO Savehof - Larvik 20-25. Oaspeții rămân cu punctaj maxim în Champions League

handbal larvik

VIDEO HCM - Metz 23-24. Campioana poate rata calificarea în grupa principală

buceschi descumpanit

VIDEO Baia Mare - Larvik 23-24. Campioana rămâne cu o singură victorie în Ligă

bucurie Larvik

VIDEO HCM Baia Mare a avut șansa să o egaleze pe Larvik, dar a ratat lamentabil ultima fază a meciului

handbal baiamare k

HCM Baia Mare este calificată în grupele Ligii Campionilor! Noul sistem al competiției

bucurie Baia Mare

VIDEO HCM Baia Mare - HC Zalău 28-21. Tadici a stat în tribună, gazdele au defilat

hcm baia mare teren

VIDEO HC Odorhei - Minaur Baia Mare 27-29. Calificare în sferturile Cupei României

baia mare

VIDEO Baia Mare - Steaua 27-28. Roș-albaștrii au revenit în repriza a doua

HANDBAL MINAUR STEAUA21-11

VIDEO Dinamo - HCM Baia Mare 31-23. Gazdele s-au desprins după pauză

captura dinamo handbal

VIDEO Oltchim are urmașă! "Obișnuisem publicul cu meciuri la cel mai înalt nivel"