58 rezultate pentru eticheta

barcelona atletico

Fotbalistul care l-a impresionat pe Xavi la debutul la Barcelona: ”E un animal, o fiară!”

Adama Traore și Pierre-Emerick Aubameyang, în meciul Barcelona - Atletico Madrid / Foto: Getty Images

”Ridică-te, grăsanule, faci de astea cu noi?” Dialogul foștilor coechipieri din Barcelona - Atletico

FC Barcelona v Atletico de Madrid - La Liga Santander

Video Accidentare horror pentru Busquets! Verdictul medicilor după lovitura încasată în plină figură în derby-ul cu Atletico

busquets2

Ce surpriză i-a pregătit Barcelona lui Luis Suarez înainte de derby-ul cu Atletico

”Și acum trebuie să dorm pe partea stângă!” Pique, despre cea mai gravă accidentare din carieră, într-un duel cu Diego Costa

FC Barcelona v Club Atletico de Madrid - La Liga

Messi va bifa o nouă bornă istorică, la meciul cu Atletico: 800 de meciuri pentru Barcelona. Cifrele impresionante ale starului

FC Barcelona v Real Sociedad - La Liga

Video Cât tupeu! Joao Felix, conflict cu Messi, la pauza meciului dintre Barcelona și Atletico

messi joao felix scandal

Video Barcelona - Atletico 2-3. Spectacol total la Jeddah! Echipa lui Simeone se califică în finală după un meci dramatic

SIMEONE

Sancţiunea oficială primită de Barcelona, pentru transferul lui Antoine Griezmann. Anunţul Federaţiei Spaniole

Antoine Griezmann

Video Diego Simeone a sărit în apărarea lui Diego Costa, după suspendarea drastică primită de jucător

diego simeone diego costa

Video Andre Gomes, pus la zid de fani și ironozat de colegii de la Barcelona. Reacția antrenorului

Andre Gomes

Video Barcelona l-a pierdut pe Iniesta în prima repriză! Va rata returul cu Chelsea, din Liga Campionilor

Iniesta accidentare

Video Messi e uriaș! A marcat golul 600 al carierei și a decis meciul cu Atletico

Messi 600

Video FC Barcelona - Atletico Madrid 1-0. Liderul s-a desprins la opt puncte de principala rivală la titlu

captura gol messi

Pauză în Liga 1, dar Digi Sport îţi propune 4 super-derby-uri! În Spania şi Italia se poate juca titlul

collage deschidere

Griezmann, la Barcelona din vară. "Au bătut palma". Schimbul istoric pus la cale

griezmann-2

Video Tensiune maximă la derby-ul Barcelona - Atletico. Luis Enrique l-a bruscat pe arbitru!

Simeone scandal

Duelul cu Atletico Madrid a făcut victime. Barcelona l-a pierdut pe Mascherano

mascherano

Barcelona va face apel după eliminarea lui Suarez: "Arbitrul a făcut ce-a vrut"

suarez

Video Barcelona - Atletico 1-1, după un meci de infarct, cu trei eliminaţi! Suarez ratează finala Cupei

barcelona atletico deschidere

Calendar infernal pentru Barcelona în februarie! 3 meciuri împotriva lui Atletico

bucurie barcelona

S-au anunțat ziua și ora meciului Barcelona-Atletico, primul derby al sezonului din La Liga

barca atleti

Collina, pus la zid chiar de italieni, după arbitrajele slabe din "sferturile" UCL

torres-1

Video Torres a marcat al 11-lea gol contra Barcelonei, dar a fost eliminat după 10 minute

torres

Video Torres principala "armă" a lui Atletico pe Camp Nou. Are 10 goluri contra Barcelonei!

fernando torres barcelona

Simeone merge la victorie pe Camp Nou: "Acesta este rezultatul pe care îl aşteptăm"

diego simeone

Barça n-are voie să fie blaugrana în UCL. Catalanii vor juca în echipamentul de rezervă ”dubla” cu Atleti

Barcelonei nu-i priesc duelurile europene cu echipe spaniole. Iar Atletico e piază rea

atletico barca

Barcelona – Atletico e disputa șoc din sferturile UCL. Prima manșă se joacă la trei zile după El Clasico

VIDEO Messi, aproape de o accidentare gravă! Faultul dur comis de Filipe Luis

Filipe Luis rosu

VIDEO Barça - Atletico 2-1. Al 26-lea meci la rând fără înfrângere pentru catalani

messi suarez atletico

VIDEO Barcelona - Atletico 1-0. Catalanii, favoriți la calificarea în semifinalele Cupei Regelui

messi atletico

Atletico vrea revanșa cu Barcelona, după înfrângerea din La Liga: "Trebuie să începem meciul mai bine"

atletico barcelona

Luis Enrique: "Atletico este o rivală greu de bătut. Avem ascendent moral asupra ei"

barcelona atletico-1

Barcelona nu e pe primul loc, dar Luis Enrique e mulțumit: "Bilanțul este pozitiv"

luis enrique-3

VIDEO Barça-Atletico, meciul vedetă din ”sferturile” Cupei Regelui! ”Dubla”, ÎN DIRECT la Digi Sport

barcelona atletico cupa

Simeone, după înfrângerea de pe Camp Nou: "Meciul s-a pierdut în prima repriză"

simeone 2

STATISTICĂ Prima repriză de pe Camp Nou, catastrofală pentru Atletico! Număr incredibil de pase reușite

atletico statistica

VIDEO Gimenez n-a luat nici măcar galben după o intrare dură la Neymar, care a rămas pe teren, însângerat

captura neymar durere

Messi, "naşul" lui Atletico. Şapte portari ai campioanei au primit cel puţin un gol de la argentinian

leo messi

VIDEO Barcelona, victima favorită a lui Torres. Cele mai frumoase goluri marcate contra catalanilor

fernando torres

Lionel Messi, "coșmarul" campioanei Spaniei! Barça - Atletico e LIVE la Digi Sport

Messi Koke

VIDEO Barça - Atletico 1-1. Simeone a luat campionatul pe Camp Nou! Al 10-lea titlu

bucurie atletico

Simeone poate deveni doar al treilea om care câștigă La Liga cu Atletico atât ca jucător, cât și ca antrenor

simeone anternor si jucator

VIDEO Barça și Atletico joacă în direct la Digi Sport 1 'finala' La Liga, de la ora 19:00

barcelona-atletico

Maraton sportiv. Rezultatele din competiţiile transmise pe canalele Digi Sport

maraton transmisiuni-2

VIDEO Vești bune pentru Barcelona! Pique și Alba ar putea fi în teren cu Atletico

alba si pique

VIDEO Șase meciuri, zero victorii! Favoritele la titlu din Spania au clacat pe final

barcelona atletico madrid

Întăriri pentru ultima etapă! Pique revine pe teren pentru meciul cu Atletico

gerard pique

Barcelona a intrat în cursa pentru Koke. Atletico cere 60 de milioane de euro

Koke Neymar

VIDEO Barcelona s-a antrenat pe Nou Camp cu 9 ore înainte de meciul cu Atletico. 80 000 de stegulețe în tribune