30 rezultate pentru eticheta

bate borisov

Arbitri blocaţi în stil mafiot pe şosea şi umiliţi după derby-ul jucat duminică în ţara care n-a suspendat campionatul nicio zi

FC BATE Borisov v Athletic Club - UEFA Champions League

Video Primul trofeu acordat în timpul pandemiei de COVID-19. Golul victoriei a venit în minutul 120+1

Arsenal v BATE Borisov - UEFA Europa League Round of 32: Second Leg

Rezultatele etapei a 6-a din singurul campionat de fotbal european care nu a fost întrerupt de pandemie

Opening Ceremony: Baku 2015 - 1st European Games

Video BATE Borisov - Arsenal 1-0. Bieloruşii au produs surpriza 16-imilor Europa League

BATE Borisov Arsenal

Video BATE - Chelsea 0-1. Londonezii au obţinut o victorie "italiană" în Belarus

olivier giroud

Video UEFA Europa League | Chelsea - BATE Borisov 3-1. Hat-trick pentru Ruben Loftus-Cheek

Chelsea v FC BATE Borisov - UEFA Europa League - Group L

Gest superb al lui Răzvan Lucescu, după victoria din Europa League. Drama la care a făcut referire

razvan lucescu

Video PSV - BATE Borisov 3-0. Olandezii revin în grupele UCL după o pauză de 3 ani

PSV v FC BATE Borisov - UEFA Champions League

Vlad Dragomir a fost  rezervă pentru prima dată la Arsenal

dragomir walcott

AS Roma revine după 5 ani în optimile UCL. Calificare grea, în huiduielile propriilor fani

roma bate

VIDEO BATE Borisov - FC Barcelona 0-2. Dubla rezervei Rakitic a adus victoria

rakitic BATE

VIDEO Barcelona a întors rezultatul cu Leverkusen, după 0-1 la pauză. Surpriză mare în Belarus

barcelona leverkusen

VIDEO BATE Borisov are cele mai multe goluri primite într-o ediţie a UCL

borisov

VIDEO BATE Borisov a egalat recordul de goluri primite într-o ediție a grupelor UCL!

bate porto

VIDEO Il Luce, sătul de probleme în Ucraina: 'N-ar trebui bombardate stadioane'

luces

Zenit, Ludogorets, Beşiktaş, Legia şi Malmo s-au calificat în play-off-ul UCL. Rezultatele

cosmin moti

VIDEO Portarul de la BATE Borisov, cel mai ghinionist jucător al săptămânii

germans malins

BATE Borisov a devenit pentru a opta oară consecutiv campioană

bate.borisov

Reghe: 'Vardar a fost aproape să o elimine pe BATE' VIDEO Filmul unui meci nebun

Celtic Barca

Adversari "imposibili" și abordabili. Variantele Stelei și CFR-ului pentru tragerea la sorți din Europa League

Radamel Falcao Atletico

Steaua și-a stabilit programul pentru perioada de pregătire. Va juca împotriva echipei lui Dan Petrescu

bucurie steaua chiajna

VIDEO BATE Borisov - Lille 0-2, iar bieloruşii se califică în primăvară

portar BATE Borisov

VIDEO Valencia - BATE Borisov 4-2. "Liliecii" dezamorsează marea surpriză a actualei ediții UCL

feghouli valencia

VIDEO BATE Borisov–Valencia 0-3. Roberto Soldado răpune de unul singur coșmarul lui Bayern Munchen!

roberto soldado

BATE Borisov și APOEL Nicosia, surprizele din Liga Campionilor

BATE Borisov

VIDEO Hapoel Kiryat Shmona - BATE Borisov 1-1. Bate, la a treia prezență în grupe