14 rezultate pentru eticheta

bendtner

"Eram prea beat pentru a mai sta la masă!" Cum să pierzi 400.000 de lire sterline la ruletă în doar 90 de minute

Nottingham Forest v Norwich City - Sky Bet Championship

Jucătorul care a pierdut 7 milioane de euro la poker: "Într-o noapte lucrurile au scăpat de sub control! Putea ieși urât!"

Nicklas Bendtner

Nicklas Bendtner Philine Roepstorff

Nicklas Bendtner, condamnat la închisoare! Pedeapsă drastică pentru bătaia cruntă aplicată unui taximetrist

Nicklas Bendtner condamnat la inchisoare

VIDEO Danezii puteau beneficia de un penalty în meciul cu Suedia, cu un minut înainte de a primi gol

pen Danemarca

VIDEO Mchedlidze a marcat la doar 13 secunde de la intrarea în teren. Recordul all-time e de 1,8 secunde

mchedlidze

VIDEO Inter - Wolfsburg 1-2. A doua oară în sferturi, într-o competiţie europeană