Wayne Rooney a părăsit-o pe DC United și și-a găsit o nouă echipă. Este așteptat în Anglia

Tom Brady a devenit coproprietarul unui club de fotbal din Anglia

Merch Madness - Fan Gear Giveaway Event

Nici măcar nu s-a uitat la ea! Jelena Ostapenko, "pusă la punct" cu un gest memorabil

Rothesay Classic Birmingham 2023 - Day Two - Edgbaston Priory Club

Video Sorana Cîrstea o învinge pe Ana Bogdan și se califică în turul următor de la Birmingham

sorana-anaa

Mesajul Soranei Cîrstea după retragerea din primul tur de la Eastbourne

Noul clasament WTA. Pozițiile ocupate de Simona Halep și Sorana Cîrstea + modificările din TOP 10

cirstea-halep

Simona Halep și Sorana Cîrstea urcă în clasamentul WTA, deși au ratat calificarea în finala de la Birmingham

Ce urmează pentru Simona Halep și Sorana Cîrstea după eliminarea din semifinale de la Birmingham

simonasorana

Video Lovitura turneului! Simona Halep a reușit un punct spectaculos în semifinale la Birmingham

Rothesay Classic Birmingham 2022 - Day Nine - Edgbaston Priory Club

Video Probleme pentru Simona Halep în turneul de la Birmingham. Românca a primit îngrijiri medicale

Banii pentru care se luptă Simona Halep și Sorana Cîrstea la turneul WTA de la Birmingham

pjimage

Cine e Shuai Zhang, adversara Soranei Cîrstea din semifinalele turneului WTA de la Birmingham

shuai-shang4

Noua poziție ocupată de Sorana Cîrstea în clasamentul WTA, după ce a ajuns în semifinale la Birmingham

157831971_656688645044084_3498009763171956294_n

Video Simona Halep, parcurs perfect la Birmingham: “Mă simt excelent” Ce a spus despre adversara din “sferturi”

simona-halep

Video Simona Halep - Harriet Dart 6-3, 6-2, în “optimi“ la Birmingham. Cine este următoarea adversară pentru româncă

Rothesay Classic, Tennis, Edgbaston Priory Club, Birmingham, UK - 13 Jun 2022

Harriet Dart, cuvinte de laudă la adresa Simonei Halep înaintea meciului de la Birmingham

Video Reacția Soranei Cîrstea după victoria entuziasmantă de la Birmingham. Cine este adversara din turul următor

Video Sorana Cîrstea - Shelby Rogers 6-3, 4-6, 6-1, la Birmingham. Victorie neașteptată pentru româncă

profimedia-0699662265

Simona Halep, noi declarații la adresa lui Harriet Dart, după gafa comisă luni

Simona Halep, favorită certă să câștige turneul pe iarbă de la Birmingham, care debutează luni

Simona Halep (Rom) playing on centre court at the Nature Valley International, Devonshire Park, Eastbourne, UK. 27th June 2019

Simona Halep și-a aflat prima adversară din turneul de la Birmingham. Meciul e programat luni

Wimbledon Tennis Championships, Day 2, The All England Lawn Tennis and Croquet Club, London, UK - 03 Jul 2018

Video Evenimentul special la care a luat parte Sorana Cîrstea înaintea debutului la Birmingham

sorana cirstea2

Cum a reacționat John McEnroe, după ce Simona Halep a suferit un atac de panică la Roland Garros

Simona Halep / Foto: Getty Images

Cu ce șanse pleacă Simona Halep la câștigarea turneului de la Birmingham

Ce urmează pentru Simona Halep după eliminarea de la Roland Garros. Turneele la care va participa

Simona Halep și-a confirmat prezența la un nou turneu. Unde se pregătește pentru Wimbledon

Simona Halep, la Wimbledon / Foto: Getty Images

Real Madrid este gata să plătească o avere pentru Jude Bellingham, de la Borussia Dortmund!

Jude Bellingham

Borussia Dortmund e gata să plătească o sumă imensă pentru un necunoscut de 17 ani pe care îl vrea şi Man. United

Borussia Dortmund v Paris Saint-Germain - UEFA Champions League Round of 16: First Leg

Veste bună pentru Becali! Dennis Man, pe lista unui club din Anglia. Fanii îl cer la echipa

FOTBAL:FCSB-UNIVERSITATEA CRAIOVA, LIGA 1 CASA PARIURILOR (8.03.2020)

S-a trezit din comă și a început să vorbească fluent în franceză. Povestea bizară a jucătorului care credea că are 10 ani

Manchester United v Liverpool FC - Premier League

Costel Pantilimon, aproape de un nou transfer! Ce echipă îl vrea pe internaționalul român

pantilimon nottingham forest

Video Meciul zilei în Europa vine din Championship! Câștigătoarea, decisă cu un autogol în minutul 90+5, după un meci cu nouă goluri

Fulham v Leeds United - Sky Bet Championship

După golurile lui George Puşcaş, fanii lui Birmingham s-au dezlănţuit pe twitter

puscas bun

George Pușcaș face azi vizita medicală și semnează! Transferul atacantului român, anunțat de presa din Italia

FOTBAL:GERMANIA U21-ROMANIA U21, EURO 2019 (27.06.2019)

Birmingham plusează pentru Puşcaş! Suma finală pe care englezii o plătesc lui Inter pentru atacantul român

Tottenham Hotspur v FC Internazionale - 2019 International Champions Cup

Ce lovitură! Pușcaș, pus pe lista de transferuri a lui Inter! Românul are deja o ofertă pe masă: "Ne amintește de Chicharito"

George Pușcaș

Interesul pentru George Pușcaș, confirmat de englezii de la Birmingham Mail printr-un amplu material dedicat românului

Cea mai nouă variantă de transfer pentru George Pușcaș! Atacantul român e dorit în Anglia

georgem

Video Ashleigh Barty s-a calificat în finala de la Birmingham și e la o singură victorie de numărul 1 WTA

bartty

Video Barty, în semifinale la Birmingham. La doi paşi de numărul 1 WTA

barty

Ostapenko e la pământ! A condus cu set şi 4-0 şi a ratat 5 mingi de meci! Revenirea anului în tenis

osta

Naomi Osaka, OUT de la Birmingham! Condiția pentru ca Ashleigh Barty să ajungă numărul 1 WTA

naomi-osaka

Jack Grealish, lovit cu bestialitate, a fost eroul meciului. "Motivul" pentru care a fost agresat jucătorul lui Aston Villa

grealish interior

Pagina de Facebook a Mihaelei Buzărnescu, luată cu asalt după crizele de nervi de ieri

Buzarnescu meci Birmi

Video Buzărnescu - Kvitova, 3-6, 2-6. Mihaela a ratat șansa de a juca finala la Birmingham

buzarnescu

Video Cum putea să-şi piardă Buzărnescu marele avantaj în joc: "Tatăl meu nu a lăsat antrenorul să facă asta"

Nature Valley Classic - Day Seven

Video Buzărnescu, emoţionată după succesul splendid cu Svitolina. Cum prefaţează duelul cu Kvitova

Mihaela Buzărnescu a învins-o pe Timea Babos, la Birmingham. Sorana Cîrstea, eliminată la Mallorca

victori doha Mihaela Buzarnescu

Video Spectacol pe iarba de la Birmingham. Turneul e ÎN DIRECT la Digi Sport

wta birmingham

Video Muguruza şi Mladenovic, în sferturi la Birmingham. Mare surpriză cu Svitolina