183 rezultate pentru eticheta

bordeaux

"41 de milioane de euro, 25 de minute". Articol dedicat de spanioli uneia dintre achiziţiile verii pentru Barcelona

Malcom

Barcelona vrea deja să scape de cel mai scump transfer al verii. Valverde nu ştie când şi unde să-l joace

FC Barcelona v Boca Juniors - Joan Gamper Trophy

Video Slavia Praga - Bordeaux 1-0. Alex Băluţă a jucat ultimele 10 minute

slavia bordeaux

Amatorism la nivel înalt! Motivul ireal pentru care un jucător ratează grupele UEFA Europa League

basic

Video Bordeaux - Monaco 2-1. Kamano le-a adus gazdelor prima victorie a sezonului, în prelungiri

Bordeaux

Henry revine în Ligue 1. Fostul atacant a ajuns la un acord pentru preluarea lui Bordeaux

Belgium v England: 3rd Place Playoff - 2018 FIFA World Cup Russia

"Vrea să o facă". Arsene Wenger dezvăluie următoarea destinație a lui Thierry Henry

"Le-am spus că nu vom participa la o licitaţie". Monchi a dezvăluit cum a ajuns Malcom la Barcelona

Malcom

Video Reacția fanilor Romei care îl așteptau pe Malcom la aeroport, după ce au aflat că a fost "deturnat" de Barcelona

fani roma malcom

Video Bordeaux - PSG 0-1. Număr record de spectatori în meciul cu noua campioană

Paris Saint-Germain FC v FC Girondins de Bordeaux - Ligue 1

Variantă de ultimă oră pentru Florin Andone. Atacantul român e dorit de o echipă mare din Franţa

Andone

Video Nantes - Bordeaux 0-1. Tătăruşanu şi colegii săi, fără victorie de trei etape în Ligue 1

ranieri

Video Bordeaux - Caen 0-2. Normanzii au dat lovitura în finalul meciului

Bordeaux Caen

Video Bordeaux - Marseille 1-1. OM a egalat la ultima fază, dar a rămas fără victorie de 40 de ani la Bordeaux

bordo om

Tătăruşanu îl trage pe Chiricheş după el în Franţa. Preţul oferit pentru căpitanul României

chiriches bordeaux

Video Cifre de excepţie! La doar 25 de ani, Neymar a atins borna de 300 de goluri în carieră

neymar 300

Video PSG - Bordeaux 6-2. De neoprit! Neymar, Cavani și Mbappe au umilit-o pe a treia clasată din Ligue 1

psg bordo

Video Neymar, ce capodoperă! Unde s-a oprit mingea trimisă de brazilian din lovitură liberă de la 30 de metri

neymar-8

Dezvăluirile lui Neymar după scandalul cu Edinson Cavani: cine a fost scos țap ispășitor

cavani-3

Video Toulouse - Bordeaux 0-1. Golul superb marcat de Malcom a făcut diferenţa

bordeaux

Video Lyon - Bordeaux 3-3. OL a pierdut două puncte după ce a condus cu 3-1 în minutul 88

lyon bordeaux

Video Nabil Fekir, gol senzațional de la jumătatea terenului, în Lyon - Bordeaux

gol fekir

În ziua meciului cu FCSB, Sporting s-a înțeles cu un fost portar al lui Marseille și Bordeaux

bordeaux

Video Monaco - Bordeaux 2-1. Prima victorie pe teren propriu, în meci direct, din 2003

monaco

Video Bordeaux - Lyon 1-1. Remiză în duelul direct pentru locul 4 în Ligue 1

bordeaux

Video Nancy - Bordeaux 0-2. A doua victorie consecutivă în Ligue 1 pentru echipa lui Gourvennec

captura bordeaux

Video Bordeaux - PSG 1-4. Cavani și Di Maria îi califică pe parizieni în finala Cupei Ligii

cavani di maria

Cum l-a impresionat pe Laurent Blanc: ”Mi-a spus să revin la viața de petrecăreț... așa că am făcut dezmăț”

Diawara

Video De ce mereu el? Statistica incredibilă a lui Mario Balotelli la Nice

balotelli cifre

Video Bordeaux - Monaco 0-4. Primul hat-trick pentru Falcao, după 4 ani. Oaspeţii, pe primul loc

falcao

Video Marseille - Bordeaux 0-0. Al doilea egal consecutiv al lui OM în Ligue 1 după venirea lui Rudi Garcia

marseille bordeaux

Video Lyon la prima înfrângere pe teren propiu în 2016. OL - Bordeaux 1-3

Video Toulouse - Bordeaux 4-1. Martin Braithwaite a reuşit „dubla”

toulouse

Video Bordeaux - St. Etienne 3-2. Gazdele încep sezonul cu dreptul

bordeaux

Menez a rămas fără o parte din ureche la debutul pentru Bordeaux. Francezul va fi operat

ureche menez

Ex-stelistul Habibou, în vizorul unei echipe de tradiţie din Ligue 1

habib habibou

Video Bordeaux - PSG 1-1. Zlatan a ajuns la 36 de goluri, unul mai puțin decât recordul all-time al lui Bianchi

ibra

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Bordeaux - Saint-Etienne 1-4. 3 goluri în primele 10 minute

bordeaux

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Lyon-Bordeaux 3-0. Victorie după 10 etape fără succes pentru lyonezi

lacazette

VIDEO Bordeaux - Rennes 4-0. Gazdele au obţinut cea mai clară victorie din acest sezon

bordeaux-1

VIDEO Lille - Bordeaux 5-1. ”Les dogues”, pentru prima oară în istorie în finala Cupei Ligii!

lille-1

VIDEO Bordeaux - Lille 1-0. Gazdele au lovit transversala, dar n-au ratat victoria

bordeaux

VIDEO PSG - Bordeaux 2-2. Prim pas greșit al liderului, într-un meci decis de portari! "Dublă" pentru Cavani

psgss

VIDEO Lille - Bordeaux 0-0. Ambele echipe rămân fără victorie în acest sezon din Ligue 1

lille bordeaux

VIDEO Lyon - Bordeaux 1-1. Echipa lui Fournier revine în Champions League după patru ani

ASA, pe urmele lui Liverpool, Spurs, Monaco sau Ajax. Nou-promovatele campioane!

asa tg mures-1

VIDEO Bordeaux s-a despărțit cu o victorie de arena Jacques Chaban-Delmas. Fanii au făcut spectacol