24 rezultate pentru eticheta

campionatele europene

David Popovici a pierdut titlul european! Românul a ratat podiumul la proba de 200 de metri liber în bazin scurt

World Aquatics Championships Fukuoka 2023

romania gimnastica

Reacția lui Cătălin Chirilă după a doua medalie cucerită la Europene: “Mi-am propus să mă duc pe drumul meu”

chirila-2

News Alert Cătălin Chirilă, încă o medalie la Europenele de la Munchen, la 500 de metri

Can-World-Championships, Dartmouth, Canada - 07 Aug 2022

Video Cătălin Chirilă, prima reacție după titlul european cucerit: “Medalia îi e dedicată lui Ivan Patzaichin”

chirila

News Alert Cătălin Chirilă, campion european la canoe simplu, în proba în care deține și titlul mondial

profimedia-0625657012

Medalie de aur asigurată pentru România, la Campionatele Europeane de tenis de masă

samara-dragoman

Exclusiv Care este relația dintre David Popovici și Robert Glință: "L-a urmărit cu entuziasm, și-a dorit să ajungă acolo"

popovici glinta

Video David Popovici a transmis un mesaj emoționant după ce a câștigat medalia de aur la Europene

Russia Swimming European Short Course Championships

Robert Glinţă s-a calificat în finala probei de 100 m liber la Europenele de la Kazan

profimedia-0611786916

popovici6

Exclusiv Prima reacție după ce David Popovici a câștigat medalia de aur în proba de 200 m liber: "Un sportiv de excepție"

OTOPENI_DAVID_POPOVICI_06_INQUAM_George_Calin

David Popovici, start excelent în proba de 200 de metri liber la Campionatele Europene din Kazan

Japan: Tokyo 2020 Olympic Games - Swimming July 25

O nouă finală pentru Robert Glință, la Campionatele Europene de la Kazan

profimedia-0611787758

România organizează Campionatul European de Lupte, după 40 de ani

alina vuc romanjia luote

Ponor a explicat ratarea finalei de la sol! Mesajul pentru celelalte "tricolore"

ponor

Nadia Comăneci: "E un moment mare pentru România". Ce aşteptări are "The Perfect 10"

nadia

Video Cătălina Ponor, după Campionatele Europene: "Mi-a fost dor de medalii. Se putea mai bine"

ponor

Andreea Aanei a obținut două medalii de bronz la Europenele de haltere de la Tbilisi