8 rezultate pentru eticheta

campionatul mondial handbal feminin

Video Inexplicabil! Scorul final al unui sfert de la CM de handbal nu a fost cel corect: ”Mi-au furat golul?”

Netherlands v Norway - Preliminary Round Group H, Trondehim Spectrum, Trondheim, Norway - 12 Dec 2023

Conduceau la 6 goluri diferență cu 10 minute înainte de final, dar au plecat acasă! Aveau nevoie doar de egal

profimedia-0828634320

Reacția presei din Serbia, după ce România ”a defilat” la Campionatul Mondial

profimedia-0826422403

România și-a aflat adversarele de la Campionatul Mondial de handbal feminin! ”E o grupă dificilă”

HANDBALL : Macedoine du Nord vs Roumanie - Euro Feminin - 09/11/2022

Video România - Suedia 22-34 | Tricolorele au fost umilite. Nordicele nu au avut milă de naționala lui Ryde

final romania

Reacţia premierului Ungariei, Viktor Orban, după victoria României la Mondialul din Japonia

Austria v Hungary - Group F: UEFA Euro 2016

Video Cristina Neagu, marea speranță a României la Campionatul Mondial. Competiția e la Digi Sport

HANDBAL FEMININ: ROMANIA - POLONIA, TROFEUL CARPATI 2017 (24.11.

Brazilia e noua campioană mondială la handbal feminin! 22-20 în finala cu Serbia