13 rezultate pentru eticheta

carabao cup

Doi titulari dintr-o lovitură! Liverpool, urmărită de ”Blestemul accidentărilor”

LONDON, UK - July 2022: Liverpool football club emblem. Liverpool are a Premier League team

Klopp, vorbe frumoase despre "cel mai bun număr doi din lume". Explicaţii de ce Alisson a stat pe bancă

Lawrence Okolie v Michal Cieslak, Boxing, London, UK - 27 Feb 2022

Situaţia lui Abramovich la Londra provoacă tensiuni mari la Chelsea: "Este ireal, ne întunecă mintea"

Abramovich mirat

Un jucător de la Chelsea surprinde: ”Mi-am implorat mama să-mi schimbe numele în Ronaldo. Bine că nu a făcut-o!”

Havey Vale

Video Ciocniri violente între fanii lui Tottenham și West Ham, cu ocazia partidei din Cupa Ligii Angliei

bataie

Video Divock Origi, gol prin "lovitura scorpionului" la Liverpool! Jurgen Klopp l-a caracterizat printr-un singur cuvânt

Preston North End v Liverpool, EFL Carabao Cup, Round of 16, Football, Deepdale, Preston, UK - 27 Oct 2021

Video Liverpool - Arsenal 0-0, 4-5 d.l.d. "Tunarii" se califică dramatic în sferturile Cupei Ligii Angliei

Liverpool v Arsenal - Carabao Cup Fourth Round

Video Aston Villa - Liverpool 5-0 | ”Cormoranii”, umiliți în Cupa Ligii Angliei! Klopp și vedetele au lipsit

Aston Villa v Liverpool FC - Carabao Cup: Quarter Final

Prima decizie luată după prăbușirea elicopterului și decesul patronului lui Leicester

leicester

United, umilită în Carabao Cup. Mourinho, eliminat de echipa lui Lampard, pe Old Trafford

collage united

City, victorie chinuită cu Bristol, în turul semifinalelor Cupei Ligii. Succes in-extremis, în prelungiri

kdb

Video Bravo a salvat a doua oară Man.City, dar la final i-a arătat lui Guardiola că e supărat

bravo si guardiola

Video Ibrahimovic a ”spart” gheaţa! Suedezul a marcat primul gol după 255 de zile