236 rezultate pentru eticheta

celta vigo

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Messi a renunţat la şansa de a marca al 300-lea său gol în La Liga

messi-4

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Neymar, despre penalty-ul care a adus aminte de Cruyff: "Eu ar fi trebuit să finalizez"

gol 1

Video Barcelona - Celta 6-1. Răzbunare cu vârf și îndesat pentru înfrângerea din tur, cu 1-4!

messi suarez gol

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Celta Vigo - Sevilla 1-1. Oaspeţii au jucat în inferioritate numerică 65 de minute

celta atletico-1

Diego Simeone și-a mai adus la Atletico un jucător cu care a lucrat în Argentina

augusto

VIDEO Celta - Athletic Bilbao 0-1. Gol de 3 puncte înscris de Raul Garcia

captura raul garcia

VIDEO Celta Vigo - Espanyol 1-0. Catalanii n-au profitat de faptul că au jucat o repriză cu un om în plus

celta espanyol

VIDEO Celta a marcat cele mai frumose goluri din La Liga în octombrie. Real şi Barça lipsesc din top

pablo hernandez celta

VIDEO Celta Vigo - Real 1-3. Marcelo stabilește scorul final. Celta, la prima înfrângere a sezonului!

real mad

Jucătorul care o refuză pe Barcelona: "Dumnezeu va decide viitorul meu, dar nu plec în ianuarie"

nolito-1

VIDEO Villarreal-Celta Vigo 1-2. Galicienii, neînvinși în acest sezon, la egalitate de puncte cu Real și Barça

celta

VIDEO Celta Vigo - Getafe 0-0. Două remize la rând, după victoria cu Barcelona!

celta vigo getafe

VIDEO Nolito a fost desemnat jucătorul lunii septembrie în La Liga. Cifrele atacantului

nolito

O echipă fără rezerve

Barcelona nu a mai pierdut la diferenţă de 3 goluri, în La Liga, de 7 ani. Cel mai slab atac din ultimele 4 sezoane

BARCELONA2

VIDEO Barcelona a încasat două goluri superbe, în prima repriză cu Celta! Gafă Pique

celta vigo

Ancelotti: "Ne vom lupta la titlu până în ultima etapă!"

ancelotti-2

VIDEO Celta - Real 2-4. ”Galacticii” au întors rezultatul şi sunt la două puncte de Barça

bucurie real

Operaţiunea 30 de puncte! Real continuă cursa de urmărire pe terenul pe care a pierdut titlul anul trecut

celta real

VIDEO Al 14-lea meci în care Barça nu primeşte gol în deplasare. Record egalat

barcelona record

VIDEO Gest incalificabil făcut de Neymar, în meciul cu Celta. Arbitrul nu a văzut faza

captura neymar gest nesportiv

VIDEO S-a găsit vinovatul! Leo Messi a fost accidentat chiar de către unul dintre cei mai buni prieteni ai săi!

demichelis messi

VIDEO Decizie controversată luată împotriva echipei lui Andone. Arbitrul a acordat penalty, dar s-a răzgândit

Penalty celta cordoba

VIDEO Celta Vigo – Cordoba 1-0. Primul succes al gazdelor după zece etape

cordoba

VIDEO Celta a transferat un puști care a marcat unul dintre cele mai neobișnuite goluri din Belgia

bongonda waregem

VIDEO Sevilla - Celta Vigo 1-0. Gazdele, neînvinse pe teren propriu în La Liga în ultimele 11 luni

sevilla celta

VIDEO Jonny, jucătorul Celtei, are un mesaj pentru CR7: ”Ar fi onorabil să admită că n-a fost penalty!”

captura penalty ronaldo

VIDEO Cristiano Ronaldo a marcat golul 200 în La Liga. Record de hat-trick-uri

ronaldo

VIDEO Real Madrid - Celta 3-0. Hat-trick pentru Ronaldo. A 18-a victorie consecutivă

bucurie ronaldo

VIDEO "Hat-trick" în patru minute! Iago Aspas a doborât recordul lui Robbie Fowler, în tricoul Sevillei

iago aspas sevilla

VIDEO Atletico Madrid - Celta Vigo 2-2. Al doilea meci consecutiv fără victorie pentru trupa lui Simeone

atletico celta

VIDEO Golul săptămânii vine de pe Calderon: Hernandez a marcat cu călcâiul, cu spatele la poartă

captura gol calcai

Barcelona și-a prezentat două „achiziții”: Deulofeu și Rafinha s-au întors acasă

rafinha deulofeu

Celta Vigo a numit un nou antrenor, după plecarea lui Luis Enrique: "Toto" Berizzo

benvenido toto berizzo

Luis Enrique are cale liberă spre Barcelona! Catalanii nu trebuie să dea bani Celtei

luis enrique barcelona celta

VIDEO Explicaţia gestului pentru care Raţ a luat "roşu": "Din ţigan român nu l-a scos"

razvan rat celta

VIDEO Real Madrid-Celta 3-0. Cristiano Ronaldo a ajuns la 400 de goluri în carieră

cristiano ronaldo golul 400

Luis Enrique, antrenorul metodic și excentric, dar cu rezultate sub așteptări

luis enrique

VIDEO Athletic Bilbao-Celta 4-0. Bascii vor da piept cu Betis în optimile Cupei

athletic bilbao celta vigo

VIDEO Celta Vigo - Athletic Bilbao 1-0. Gol marcat de Santi Mina, chiar de ziua lui

santi mina celta

Chiricheș, antrenat de un fost star al Barcei? Luis Enrique, dorit la Londra

Messi are cea mai lungă perioadă fără gol marcat din ultimii doi ani și jumătate

messi-1

Iago Aspas vrea să plece de la Liverpool ca să prindă naționala pentru CM 2014

iago aspas liverpool

VIDEO Celta Vigo – Granada 1-1. Luis Enrique rămâne fără victorie pe propriul teren