16 rezultate pentru eticheta

chelsea - manchester united

Video&Foto Raphael Varane s-a accidentat în meciul cu Chelsea și a izbucnit în plâns. Ce urmează pentru fundaș

profimedia-0732526806

Dezamăgit și mulțumit în același timp. Graham Potter, după ce a fost egalat de Manchester United în minutul 90+4

Singurul jucător din Chelsea - Manchester United care a fost "un monstru" pe teren

Chelsea FC v Manchester United - Premier League

Ce a spus Erik ten Hag după ce Manchester United a egalat-o pe Chelsea în minutul 90+4

Chelsea v Manchester United - Premier League - Stamford Bridge

Video Spectacol total în Cupa Ligii Angliei! Cine concurează pentru cel mai frumos gol al anului

rashford

Reacţia lui Mourinho după ce Conte a refuzat să îl salute la finalul derby-ului Chelsea - United

jose mourinho

Barcelona și-a trimis un "spion" la Chelsea - Man. United. Englezii au anunțat ce "misiune" a avut

martial

Ce moment și-a ales Mourinho! A dezvăluit chiar înainte de Chelsea - United cum s-a făcut transferul lui Matic

matic chelsea united

Mourinho l-a ironizat pe Conte înaintea derby-ului Chelsea - Man. United

mourinho conte

Mourinho: "Nu-mi pasă cum voi fi primit de fanii lui Chelsea"

LIVE VIDEO & TEXT Chelsea - Basel, de la ora 22:00. Cu un pas la Amsterdam

Chelsea antrenament

Rafa Benitez a primit două vești bune înainte de Basel

ashley cole

Rafa Benitez: "Chiricheș să aibă un sezon fantastic, dar după meciul cu noi"

chiriches chelsea steaua

United - Chelsea 2-2, un meci frumos, dar "DeGeaBa"! Adversara Stelei își complică programul

de gea ba

Sir Alex Ferguson dă vina pe Nani pentru eliminarea din Cupa Ligii

NANI

VIDEO Chelsea - Manchester United 2-3. Ivanovic și Torres, eliminați de la gazde, "diavolii" bat din ofsaid