27 rezultate pentru eticheta

chicharito hernandez

”Vin premiile Oscar”. Adevăratul motiv al deplasării lui Iker Casillas în America

Video Chicharito Hernandez a ratat un nou penalty, după "scărița" eșuată din urmă cu o etapă. Procentaj teribil pentru atacant

hernandez

Fotbalistul care a executat lamentabil un penalty în minutul 90+7 a reacționat: ”Nu există altă cale”

chicharito hernandez (10)

Video Așa a bătut un penalty în minutul 90+7, la scorul de 2-2: ”Nici măcar nu i-a păsat”. Ce gest a făcut către fani

chicharito-penalty

Video Un fost jucător de la Real Madrid și Manchester United s-a făcut de râs pe teren! ”Arestați-l!”/”Patetic”

chicharito-hernandez

S-au publicat salariile din Major League Soccer: cât câștigă Alex Mățan în comparație cu Gonzalo Higuain

Alexandru Mățan, într-un meci Columbus Crew - CF Montreal / Foto: Getty Images

Milionarul "Chicharito" iese la atac: "E incredibil ca eu să câștig atâția bani, iar medicii să nu primească mai nimic"

Los Angeles Galaxy Introduce Javier Chicharito Hernandez

colaj chicharito

Video Ghiță Mureșan, apariție surpriză la antrenamentul lui West Ham. Chicharito era să leșine :-)

Ghita Muresan la West Ham

6

Mourinho a criticat politica de transferuri a lui Van Gaal: "Eu nu i-aş fi vândut vreodată"

di maria falcao

VIDEO Hummels a dat un autogol antologic. Fundaşul a fost salvat de arbitru

hummels autogol

VIDEO Leverkusen - Roma 4-4. Ambele echipe au revenit după ce au fost conduse cu două goluri

leverkusen roma

VIDEO Golul crucial marcat cu Atletico nu-l ajută să rămână pe "Bernabeu". Chicharito nu va fi păstrat

real madrid gol chicharito

Chicharito, eroul Realului: "E cel mai important gol al carierei! Îl dedic celor care au avut încredere în mine"

chicharito gol

VIDEO Golul calificării, primul al lui Chicharito în UCL

chicharito-1

VIDEO Chicharito Hernandez a marcat primul său gol după o pauză de 150 de zile

Chicharito nu va mai rămâne la Real! Mexicanul are șanse mari să ajungă în Serie A

VIDEO Chicharito, mult mai eficient la Real decât la Man. United: 4 goluri în 7 meciuri

Florentino Perez se apără de acuzații și explică de ce l-a adus pe James în locul lui Di Maria

di maria perez-1

Chicharito, al patrulea mexican din istoria Realului! Ultimul a fost o legendă!