8 rezultate pentru eticheta

cinci goluri

Luca Toni își face praf colegii: ”Verona merită să retrogradeze, unii jucători nu sunt de Serie A”

luca ton

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Rusescu, al treilea meci la rând cu gol marcat în Turcia. A ajuns la 6 reușite la Osmanlispor

ruse

VIDEO Messi, record după record: 5 goluri în finale în 2015. A treia finală a CM al cluburilor cu gol înscris

messi

VIDEO Cine să-i oprească? Bayern-Borussia Dortmund 5-1! Lewa și Pep bat record după record

bayern

VIDEO 5 recorduri doborâte de Lewa după ce a marcat 5 goluri în 9 minute şi declarația polonezului

llw

VIDEO Berbatov, golul patru pe Emirates. Arsenal, echipa pe care a întâlnit-o cel mai des în carieră

berb

VIDEO Sergiu Buș, din nou pe lista marcatorilor la CSKA și rămâne golgheterul Bulgariei!

bus g

„Manita” lui Klose: Atacantul german a marcat 5 goluri în 40 de minute cu Bologna