19 rezultate pentru eticheta

clasament ligue 1

Ladislau Boloni, declarația serii, după victoria lui Metz cu Lens: ce i-a spus reporterei

ladislau bloni

Ladislau Boloni și Metz, victorie importantă în Ligue în lupta pentru salvarea de la retrogradare

profimedia-0831268872

But - Michael Murillo Bermudez (Olympique de Marseille) - Anthony Lopes (Lyon) FOOTBALL : Olympique de Marseille vs Olym

Video Le Havre - PSG 0-2. Parizienii s-au impus, după ce au jucat peste 80 de minute în inferioritate numerică

Doar două echipe au punctaj maxim în Ligue 1. PSG, fără victorie în două etape

RC Lens v Stade Rennais - Ligue 1 Uber Eats

Video Troyes - PSG 1-3. Parizienii, cu un pas mai aproape de titlu

ESTAC Troyes v Paris Saint-Germain - Ligue 1 Uber Eats

Video Nice - PSG 0-2. Victorie importantă pentru oaspeți, care își păstrează avansul în clasament

OGC Nice v Paris Saint-Germain - Ligue 1 Uber Eats

Video PSG - Lyon 0-1. Messi și Mbappe, reduși la tăcere pe Parc des Princes! Oaspeții, victorie muncită împotriva liderului

profimedia-0766783283

Tensiune în vestiarul PSG-ului după înfrângerea cu AS Monaco. Reproșuri pentru jucători

Ligue 1 - AS Monaco v PSG - 11 Feb 2023

Video AS Monaco - PSG 3-1. Campioana "n-a mișcat" în fața monegascilor

FOOTBALL : AS Monaco vs PSG - Ligue 1 Ubereats - Monaco - 11/02/2023

Rareș Ilie prinde tot mai puține minute la Nice. Mijlocașul român, introdus în prelungiri la partida cu Ajaccio din Ligue 1

Anelka, în România! Francezul va fi prezent la meciul Foresta-Rădăuți. Anunțul campionului european

pg-76-anelka-getty

VIDEO Bastia – Olympique Lyon 0-0. Oaspeții s-au oprit la 5 victorii la rând în Ligue 1

bastia lyon

VIDEO Ajaccio îi pune piedici lui Mutu: "S-a grăbit când și-a anunțat transferul!"

adi mutu revenire

În duelul românilor din Ligue 1, Nicoliță i-a învins pe Popescu și Mutu!

adrian mutu nicolita ajaccio nantes

Ravanelli despre suspiciunile de dopaj: "Nu merit să-mi murdăriți numele"

ravanelli mutu

Cu Mutu integralist, corsicanii rămân fără victorie în Ligue 1. Rennes - Ajaccio 2-0