1158 rezultate pentru eticheta

cm 2018

Low: "A fost un thriller. Nu e prima oară când am trăit aşa ceva.'' Mesajul pentru jucători la pauză

Germany v Sweden: Group F - 2018 FIFA World Cup Russia

Dialogul care a salvat Germania. Ce i-a spus Reus lui Kroos înaintea golului din prelungiri

Lineker lovește din nou. Reacția genială după victoria germanilor cu Suedia la Mondialul din Rusia

lineker

La ce s-a ajuns! Cum îl tratează jucătorii pe Sampaoli. Ce au descoperit englezii

messi1

Video "Comportament dezgustător!". Scandal la finalul meciului Germania - Suedia. Ce nu s-a văzut la TV

germania suedia

Boateng, "distrus" în direct la TV: "A jucat pentru Guardiola şi se crede un fotbalist fantastic"

Supremaţia lui Real Madrid se vede şi la Cupa Mondială. Cifrele care confirmă hegemonia "blanco"

collage real goluri

Presa din Germania, la picioarele lui Kroos după golul din victoria cu Suedia: "Kroosarty!"

presa germania kroos

Atac neaşteptat al lui Kroos la adresa "anumitor oameni din Germania", după golul senzaţional marcat contra Suediei

Kross Reactie

Scenariu nemaiîntâlnit. Germania, Suedia şi Mexic pot ajunge la tragerea la sorţi

Toni Kroos

Video Germania - Suedia 2-1. Victorie în 10 oameni, cu un supergol marcat de Kroos în prelungiri

Mesajul postat de Zlatan pe Twitter, după golul marcat de Suedia, în prima repriză a meciului cu Germania

Zlatan Ibrahimovic

A spart ghinionul! Marco Reus a marcat primul gol la un Campionat Mondial

Marco Reus

Rudy principala

Farfan a ajuns direct la spital după ce s-a lovit cap în cap cu un coleg şi şi-a pierdut cunoştinţa

Farfan

A marcat împotriva Argentinei și a refuzat să mai facă schimb de tricou cu Messi: "La cum au jucat ..."

Argentina v Croatia: Group D - 2018 FIFA World Cup Russia

Chicharito a intrat definitiv în istoria fotbalului mexican. Performanţele remarcabile ale atacantului

Korea Republic v Mexico: Group F - 2018 FIFA World Cup Russia

Marele Ronaldo îi sare în apărare lui Neymar! "Nu putem uita asta. Sunt sigur că acest gol îl va ajuta"

Neymar

Ozil, lăsat pe bancă pentru meciul decisiv cu Suedia. Situaţie nemaiîntâlnită pentru "tunar"

Germany v Mexico: Group F - 2018 FIFA World Cup Russia

Video Belgia - Tunisia 5-2. Al doilea succes categoric al "diavolilor roşii" la CM

Belgia vs Tunisia

Scandal în vestiarul Argentinei! Pavon i-a dat un pumn lui Mascherano. De la ce a pornit totul

Argentina Training Session & Press Conference - FIFA World Cup Russia 2018

"Nu va ajunge niciodată un antrenor mare!". Sampaoli, făcut praf de selecţionerul Croaţiei. Ce s-a întâmplat

jorge sampaoli

A fost o "provocare rușinoasă". Elvețienii, puși la zid după ce au bătut Serbia

Serbia v Switzerland: Group E - 2018 FIFA World Cup Russia

Un nou incident aviatic la Cupa Mondială. Momente de panică pentru fanii peruani

avion peru

Probleme pentru Lukaku! S-a accidentat. Cât poate lipsi golgheterul Belgiei

Romelu Lukaku

Ce le-a cerut selecționerul Japoniei jucătorilor. Jurnaliștii au izbucnit în râs

Japan Press Conference And Training Session

Video Coreea de Sud - Mexic 1-2. "El Tri", cu un picior în faza optimilor! Super gol reușit de asiatici

Mexic

Sergio Ramos a reaprins scandalul cu Salah. Ultima ironie a spaniolului

colaj salah ramos

"Dubla" cu Tunisia, primele goluri ale lui Hazard la Mondialul din Rusia

Eden Hazard

Video Video cu "vrăjitoria" din Brazilia, devenit viral. Couthinho a marcat aproape instantaneu :)

Rugaciuni pentru Coutinho

"Neymar m-a insultat". Tensiuni în naționala Braziliei

neymar silva

Ziua recordurilor pentru Lukaku. Cifre de senzaţie ale atacantului Belgiei

Ce a făcut Messi în orele de după înfrângerea Argentinei cu Croația? Totul a fost dezvăluit de presa argentiniană

Messi ingrijorat

Sârbii ies la atac după penalty-ul refuzat contra Elveţiei: "De asta avem VAR"

Serbia vs Elveţia

Albania, în sărbătoare după eşecul Serbiei cu Elveţia

Elveţia

Toată lumea la picioarele lui Modric. Poate candida la Balonul de Aur?

modric

Explicaţia oferită de Shaqiri pentru gestul controversat prin care a sărbătorit golul victoriei Elveţiei

Serbia vs Elvetia

S-a bucurat și s-a accidentat! Cu ce s-a ales selecționerul Braziliei după golul lui Coutinho

tite

Ronaldo e lider, Neymar a "spart gheaţa", Messi nu a înscris. Topul golgheterilor de la CM 2018

goal

Salah s-a întâlnit din nou cu liderul cecen Kadyrov, care i-a oferit un "titlu distins"

Salah cecen

Victoria Nigeriei a relansat Grupa D! Argentina se poate califica în optimi prin tragere la sorţi. Toate calculele

Meciul Serbia - Elveţia a egalat un record vechi de peste 60 de ani

"Jucătorii se gândesc la ce se poate întâmpla dacă nu îi pasează lui Ronaldo!" Dezvăluirea selecţionerului Portugaliei

Portugal v Morocco: Group B - 2018 FIFA World Cup Russia

"Nigeria este Argentina". Presa din țara tangoului a reacționat după victoria africanilor cu Islanda

Nigeria v Iceland: Group D - 2018 FIFA World Cup Russia

Video Nigeria - Islanda 2-0. Africanii câștigă în fața Islandei, iar Argentina revine în cărțile calificării

Nigeria succes

Video FIFA a reacționat după violențele dintre fanii croați și cei argentinieni

bataie argentiniei

Mesajul emoţionant al lui Neymar, după victoria dramatică din Rusia. De ce a plâns pe teren, la finalul meciului

Neymar22222

Un fost campion mondial face praf naționala Argentinei și pe Messi: "Ar trebui să-i fie rușine!"

messi

"Argentina e mediocră! Nu poate câştiga Campionatul Mondial!". Sud-americanii, criticaţi de un jucător calificat în optimi

Messi Argentina

"Golurile lui au venit din faze fixe, penalty-uri sau greşeli". Prestaţiile lui Ronaldo la CM, contestate

Probleme pentru Germania. Low a anunțat numele marelui absent în meciul cu Suedia