15 rezultate pentru eticheta

concordia - steaua

Reghe, criticat de cel mai important antrenor din istoria Stelei: "Nu văd nimic lucrat"

reghecampf

Video Ov. Popescu s-a accidentat iar și Reghe a schimbat o jumătate dintre fundași după 32 de minute!

accidentare popescu

Video Apărarea Stelei a cedat după 365 de minute de invincibilitate. Gol ca la antrenament

captura suparare steaua

Presiune pe jucătorii Concordiei: ”Se poate câștiga meciul cu Steaua!”

constantinescu mihalcea st concord

Concordia vrea revanșa cu Steaua, dar Săndoi avertizează: ”Este cea mai în formă acum!”

enache pena

Video Chiajna - Steaua 0-2. A patra victorie consecutivă pentru Reghe, în Liga 1. Campioana, calificată în play-off

steaua-5

Un fost căpitan al Stelei vrea să pună capăt luptei la titlu! "Dacă se încurcă în meciul cu noi, gata, s-a terminat!"

marius baciu concordia chiajna

Surpriza lui Chirilă pentru Reghecampf. Leca, titularizat pe două posturi contra Stelei!

mihai leca concordia steaua

Chiajna-Steaua 1-4. Elevii lui Reghe au ratat şi un penalty

piovaccari bucurie

Ultimatum pentru Ionuţ Chirilă. ”Ne-am predat în Ghencea. Dacă se va repeta, se lasă cu destituiri”

sanmaertean steaua chiajna

Praf de stele

Ionut Angheluta

VIDEO EXCLUSIV Probleme cu Niţă: portarul nu a semnat

florin-nita

Tătărușanu n-a avut pauză la Chiajna. Eugen Nae l-a “încălzit“ timp de 15 minute

tatarusanu

Concordia Chiajna – Steaua 0-6. Roș-albaștrii le-au umplut poarta ilfovenilor, după eliminarea din Cupă

bucurie steaua chiajna

VIDEO Reghecampf: “Dacă nu vom juca la sacrificiu, vom avea probleme la Chiajna. Vrem și Cupa“