137 rezultate pentru eticheta

concordia

Video A căzut nocturna la partida de la Chiajna. Centralul a decis să se continue aşa

captura nocturna

Video Concordia - Viitorul 1-2. Echipa lui Hagi e noul lider din Liga 1!

concordia chiajna - viitorul 1-2

Video Concordia - ACS Poli 0-2. Un gol controversat, un autogol, eliminare și a 3-a victorie la rând pentru bănățeni

timisoara victorie

Video Săndoi, despre ocaziile irosite cu Pandurii: ”Jumătate din echipă putea înscrie”

constantinescu

Video Leo Grozavu spune că nu se îmbată cu apă rece: ”Nu înseamă nimic că am ajuns-o pe Dinamo”

botosani jucatori

Video Mulțescu, deranjat de egal: ”Nu meritam să luăm acel gol scos din pălărie”

craiova

Video Gol de 5 stele marcat de Marian Constantinescu! Cea mai spectaculoasă reuşită a sezonului

bucurie chiajna

Video Hagi a făcut mutarea câștigătoare la pauză: ”Am muncit toată săptămâna și am fost inspirat”

hagi chitu

Video Chiajna, ocazia primei reprize și un penalty neacordat în aceeași fază. Crăciunescu: ”11 metri clar!”

capt Tamas arbitru

Video Steaua - Concordia, 2-1. Hamroun aduce a doua Cupă a Ligii în vitrina roș-albaștrilor

captura chiajna

Video Răzbunarea lui Bărboianu: ”Am avut de dat o palmă unei persoane de la Dinamo. Celorlalți le țin pumnii”

barboi

Video Dinamo - Concordia 4-0. Essombe a reușit o dublă, Gnohere a marcat și el

essombe-1

a:1:{i:0;s:5:"Video";} MM n-a putut sta deoparte, i-a vizitat pe steliști la vestiar, la Chiajna. Varela i-a dedicat golul!

captura meme stadion

VIDEO&SONDAJ Chiajna a deschis scorul după un penalty. E corectă decizia arbitrului Comănescu?

captura penalty chiajna

Rădoi schimbă radical formula pentru meciul cu Concordia. Kharja e în lot. Cum va arăta Steaua

radoi kharja

Steaua nu mai sperie pe nimeni: "Nu mai e echipa în faţa căreia te gândeai să nu iei prea multe goluri"

steaua poli

VIDEO Ţălnar a fost în tribună la meciul cu Pandurii. Baciu: "Sper că a văzut 3 goluri frumoase"

marius baciu-1

Concordia a avut în lot mai mulți jucători craioveni decât formația lui Sorin Cârțu

mihai dina

VIDEO Concordia Chiajna a ratat un penalty, la scorul de 0-1. Pecanha a apărat!

VIDEO Concordia a terminat partida cu CSMS Iași cu un om mai puțin. Accidentare stupidă a lui Cristea

captura cristea

EXCLUSIV Marius Baciu și-a prelungit contractul cu Concordia Chiajna. Ce obiectiv are în noul sezon

marius baciu

VIDEO Medieșenii sunt convinși că vor rămâne în Liga 1: ”90% am scăpat, Brașovul nu mai are șanse”

captura mediasj

VIDEO Două faze dificile la Mediaș. Primul gol a fost precedat de un ofsaid clar

ofsaiduri buna

VIDEO Gaz Metan - Chiajna 2-0. Gazdele, aproape salvate. Lupta continuă până la final

bucurie gazu

VIDEO Viitorul a câștigat titlul național la juniori A

viitorul

VIDEO CFR Cluj - Concordia 2-1. Ardelenii s-au impus în prelungiri, după ce în minutul 85 erau conduși

captura bucurie cfr

VIDEO Cristiano Bergodi, revenire cu succes la Rapid: ”Este meritul băieților, dar și al lui Cristi Pustai!”

bergodi

VIDEO Iașiul capotează din nou, Chiajna renaște! Napoli: "Avem nevoie de 12 puncte"

captura napoli nicolo

VIDEO FC Botoșani - Concordia 3-0. Gazdele, prima victorie din retur. Marius Baciu, debut de coșmar

captura bucurie botosanu

VIDEO Și dacă voiau, nu le ieșea atât de bine! Manolov și Balaur, ratări identice

captura ratari

VIDEO Concordia - ASA 0-0. Oaspeţii au pierdut primele puncte din retur, dar au urcat pe locul 2 în Liga I

captura meci chiajna asa

VIDEO O singură înfrângere în ultimele 12 meciuri din Liga 1 pentru Concordia Chiajna! ”Nu ne gândim la Europa”

concordia bucurie

VIDEO Petrolul - Chiajna 2-2. Ambele echipe au condus, dar au scos un egal ineficient

teixeira petrolul

VIDEO Șumudică nu exclude o plecare la Rapid alături de Dinu Gheorghe, demisionar de la Astra

dinu gheorghe-sumudica

Retrogradarea cu șase echipe nu mai este pe placul cluburilor. ”Se forțează revenirea la vechiul sistem!”

gino iorgulescu

Șumudică exultă după ce l-a învins pe Ionuț Chirilă: "Ar trebui să-mi iau glicemia, că a fost o victorie foarte dulce!"

marius sumudica concordia-1

VIDEO Șumudică își reproșează transferurile pe care le-a făcut la Concordia: ”Am greșit la selecție!”

marius sumudica

VIDEO Șumudică nu se dă bătut: "Sunt alături de echipă, nu vin beat la antrenamente"

captura shumi

”U” Cluj a pierdut la masa verde meciul cu Chiajna. Hotărârea poate fi atacată

cluj u chiajna

VIDEO 3 jucători eliminați, unul iertat, 15 „galbene”, bilanțul meciului de la Chiajna

eliminari chiajna

Chiajna - U Cluj 1-1. Lemnaru a dat din nou gol pentru oaspeţi

gol lemnaru

Chiajna a învins-o pe Zimbru, înainte de meciul cu Steaua. Rezultatele echipelor Ligii 1

wellington chiaja

Ei sunt viitorul! Cel mai bun "11" al tinerilor din Liga 1

nicusor stanciu gabi iancu steaua

VIDEO Hagi: “Bejan nu trebuia eliminat! Partida s-a dezechilibrat devreme“

Hagi decl 21-12

VIDEO Chirilă: ”Se vrea salvarea unei echipe care trebuia să fie retrogradată!”

chirila nervos

VIDEO Vaslui-Concordia 0-0. Neputincioși în superioritate, contra echipei lui Chirilă

vaslui - chiajna

VIDEO Concordia – CFR 0-0. Ambele echipe au trecut pe lângă victorie, la Chiajna