Exclusiv ”E foarte greu să facă față la noi jucători de la Dinamo!” Nici Cosmin Moți nu-și poate ajuta fosta echipă

Cosmin Moți, șef la Ludogorets! Ce funcție i-au dat bulgarii după retragere

Cosmin Moți, în tricoul lui Ludogorets / Foto: Profimedia

Exclusiv "Coşmarul" Stelei a devenit membru DDB! Când vor putea cumpăra echipa fanii lui Dinamo

FC Dinamo Bucharest v FC Rapid Bucharest - Romanian Liga 1

Amicalele României dau peste cap FCSB: ”Era de preferat să nu existe această pauză”

FCSB

VIDEO Ludogorets - Real 1-2. Moți, pasă de gol! CR7, gol și penalty ratat

benzema

VIDEO Cosmin Moți a primit o primă fabuloasă! A câștigat într-un sfert de oră cât a luat la Dinamo în 3 sezoane

moti romania

Bulgarii au anunțat care tribună stadionului propriu va purta numele lui Moți

moti stadion

REPORTAJ VIDEO în orașul unde Cosmin Moți este, de miercuri, erou

moti erou

VIDEO Dezvăluiri din vestiar: Moți îi studiase pe steliști și știa că va executa un penalty

VIDEO Moți ar fi putut lua roșu în locul lui Stoyanov: “Mă gândeam să opresc acțiunea, era ultimul minut”

fault moti

VIDEO Moți a vorbit la Digi Sport despre dubla cu Steaua, din play-off-ul UCL: “Nu suntem foarte bucuroși!”

moti steaua

Moţi a marcat un gol pentru campioana Bulgariei. Ludogorets a urcat pe primul loc după 4-0 cu Veliko Tirnovo