Exclusiv Olăroiu are încredere în potențialul lui Rădoi: ”O să vedeți cine va fi ca antrenor”

Exclusiv FRF trebuia să plătească o avere pentru a-l pune pe Olăroiu selecționer. Are o clauză de reziliere imensă!

Cannavaro și-a fixat obiective îndrăznețe: ”Vreau să antrenez pe Real Madrid sau naționala Italiei”

cannavaro

Cosmin Olăroiu a câştigat Supercupa Emiratelor Arabe Unite

oli supercupa

Olăroiu face spectacol la arabi. A câștigat dramatic al 16-lea trofeu al carierei

al ahli

Anunțul făcut de Gino Iorgulescu. ”Olăroiu ar veni și pe gratis la națională”

olaroiu

Rădoi nu îl vede pe Olăroiu selecţioner. "Vrea să muncească zi de zi"

55d96cf895f9cf1c24000000

Olăroiu, la un pas de câștigarea unui nou titlu în Emirate! Al Ahli a câștigat derby-ul cu Al Ain

al ahli ain

Olăroiu, neînvins de 13 meciuri în Emirate. Al Ahli-Dubai, lider în campionat

cosmin oli

VIDEO Performanţă pentru Olăroiu! A calificat-o pe Al Ahli în finala Cupei Ligii

olaroiu

O nouă victorie pentru Olăroiu. Al Ahli, cursă umăr la umăr pentru titlu cu Al Ain

olaroiu al ahli

Cosmin Olăroiu, încă un trofeu cucerit în Emiratele Arabe Unite

olaroiu

Victorie clară pentru Olăroiu. Al Ahli s-a impus în faţa echipei lui Zenga

olaroiu zenga

Olăroiu, după ce a pierdut Liga Campionilor Asiei: "Nu e sfârșitul! De aici putem să rezolvăm problemele”

al ahli-2

Olăroiu a pierdut finala Ligii Campionilor Asiei. Echipa sa, al Ahli, a jucat în zece din minutul 66

OLAROIU FINALA

Olăroiu rămâne o variantă pentru echipa naţională: "Poate veni după modelul Mircea Lucescu"

Restaurantele deţinute de Gino Iorgulescu şi de Cosmin Olăroiu, percheziţionate de DIICOT

olaroiu iorgulescu

VIDEO Al Ahli - Guangzhou Evergrande 0-0. Olăroiu păstrează șanse pentru câștigarea Ligii Campionilor

al ahli-1

TAS a respins apelul lui Al Hilal! Olăroiu va juca finala Ligii Campionilor Asiei

al ahli

Reacţia lui Olăroiu, după calificarea cu Al Ahli Dubai în finala Ligii Campionilor Asiei

oli

VIDEO Cosmin Olăroiu s-a calificat dramatic cu Al Ahli Dubai în finala Ligii Campionilor Asiei

al ahli

Olăroiu, mulţumit cu remiza lui Al Ahli: "Rezultatul e bun, dar nu e destul pentru a ne califica"

cosmin olaroiu al ahli

VIDEO Echipa lui Olăroiu a remizat în prima manșă a semifinalelor din Liga Campionilor Asiei

al hilal al ahli

S-au tras la sorți meciurile de la CM al cluburilor. Când și cu cine va juca Barcelona

tragerea la sorti a CM cluburilor

Kharja a semnat cu Steaua! Durata contractului. Va fi prezentat ÎN DIRECT la Digi Sport 3

kharja etoo

Prima declarație a lui Olăroiu după calificarea în semifinalele Ligii Campionilor Asiei

Olăroiu, în semifinalele Ligii Campionilor Asiei. Joacă împotriva fostei sale echipe

al ahli

VIDEO Olăroiu, la un pas de semifinalele Ligii Campionilor Asiei. Al Ahli a câştigat turul cu Naft Tehran

oli al ahli

VIDEO Start de sezon excelent pentru Olăroiu în EAU! Al Ahli a câștigat cu 8-1

al ahli

Olăroiu l-a vrut pe Balotelli la Al Ahli: "Ne-am gândit la el, dar a refuzat propunerea"

oli

Cosmin Olăroiu va întâlni o echipă iraniană în sferturile de finală ale Ligii Campionilor

olaroiu al ahli dubai

Cosmin Olăroiu este cel mai bine plătit antrenor român! Și-a prelungit trei ani contractul cu Al Ahli Dubai

oli

VIDEO Cosmin Olăroiu a ratat șansa unui nou trofeu. Al Ahli a fost învinsă în finala Cupei Președintelui de Al Nasr

VIDEO Olăroiu s-a calificat dramatic în sferturile de finală ale Ligii Campionilor Asiei

oli sferturi

VIDEO Olăroiu a calificat-o pe Al Ahli în optimile Ligii Campionilor Asiei

olaroiu

VIDEO Olăroiu a făcut praf arbitrul după ultimul meci din Emirate! Partidă de coșmar

Cosmin Olăroiu, victorie, Cosmin Contra, remiză, în meciurile din grupele Ligii Campionilor Asiei

olaroiu

VIDEO Cosmin Olăroiu și-a adjudecat al 11-lea trofeu, în Golf. S-a impus în Supercupa Emiratelor

al ahli

Încă un eşec pentru Olăroiu în Emirate. A luat gol de la Vucinic. Al Ahli a căzut pe 7!

olaroiu

Cosmin Olăroiu s-a umplut de bani în țările arabe. Totul a început în urmă cu 8 ani

VIDEO Portarul echipei lui Olăroiu, eroare monumentală în Liga Campionilor Asiei

olaroiu afc

Cosmin Olăroiu a refuzat să-l înlocuiască pe Reghecampf pe banca formației Al Hilal

olaroiu-1

Olăroiu nu se gândeşte la demisie: "Sunt mai motivat ca în ziua în care am venit aici"

olaroiu

Arabii scriu că șefii nu îl mai vor pe Olaroiu la Al Ahli. Românul rămâne ferm: "Nu îmi dau demisia!"

VIDEO Olăroiu învins la scor, acasă, și postul său la Al Ahli, în Dubai, e în pericol

olaroiu-al ahli

VIDEO Olăroiu dă vina pe jucători pentru eliminarea de la Cupa Asiei: ”Am făcut greșeli la fiecare gol”

olaroiu arabia saudita

Olăroiu, aproape de sferturile Cupei Asiei: "Ştim că avem meci greu cu Uzbekistanul, dar vom juca la victorie"

olaroiu-3

Olăroiu explică succesul de la Cupa Asiei: ”Am riscat, am avut ceva probleme, dar era singura șansă”

olaroiu conferinta

VIDEO Oli, primul succes de la Cupa Asiei. Arabia Saudită a învins Coreea de Nord și are șanse la calificare

olaroiu-2

Olăroiu, nemulțumit după primul eșec de la Cupa Asiei. ”Rezistăm doar 60 de minute”