26 rezultate pentru eticheta

cs afumati

Dorința celor de la CS Afumați s-a oprit în Giulești. Concluziile antrenorului Vasile Neagu

Video CS Afumați - Rapid 0-3. Cu rezervele pe teren, giuleștenii s-au calificat lejer în grupele Cupei României

FOTBAL:CS AFUMATI-RAPID BUCURESTI, CUPA ROMANIEI TIMISOREANA (28.09.2022)

Reacția lui Florin Talpan după ce Steaua a promovat în Liga 2: "Victoria de azi este o parte din rezultatul muncii mele"

Florin Talpan este juristului clubului CSA Steaua / Foto: Captură Digi Sport

Exclusiv Ce spune Balint despre viitorul Stelei: "Nu se va încerca acum promovarea în Liga 1, să fie atenți cu cine se asociază"

Marius Lăcătuș și Gabi Balint, la stadionul Steaua / Foto: Captură Digi Sport

Exclusiv Anunțul făcut de Ogăraru după ce Steaua a promovat în Liga 2: "Vor fi două luni de foc". Ce se întâmplă cu Oprița

george-ogararu

Exclusiv Urmează schimbări majore la Steaua după promovarea în Liga 2: "E un moment important"

FOTBAL:CSA STEAUA BUCURESTI-MOSTISTEA ULMU, BARAJ LIGA 2 (15.05.2021)

Video CS Afumați-CSA Steaua 1-2 | Roș-albaștrii au promovat în Liga 2, după 4 ani de suferințe! Toate echipele calificate

FOTBAL:CS AFUMATI-STEAUA BUCURESTI, BARAJ LIGA 2 (30.05.2021)

Scandal pe bilete, înainte de returul dintre CS Afumați și CSA Steaua. ”Noi am avut 8 suporteri!”

steaua1

Reacția lui Oprița după CSA Steaua - CS Afumați 2-0. De ce spune că e supărat

optita

Video CSA Steaua - CS Afumați 2-0, în prima manșă a barajului pentru promovarea în Liga 2. Ocazii imense de ambele părți

steaua gol

Foto Steaua, încurajată de suporteri la meciul cu CS Afumați! Ce mesaj au afișat

steaua2

Exclusiv ”Ar fi o catastrofă să nu promoveze Steaua!” Victor Pițurcă, emoționat înaintea barajului de promovare în Liga 2

piti

CSA Steaua – CS Afumați se va desfășura în prezența suporterilor! Roș-albaștrii au făcut anunțul

Mesaj războinic transmis de Iulian Miu înaintea barajului CSA Steaua - CS Afumați

Video Ionuț Tudorache, omul care a ucis planul lui Becali! Hat-trick în meciul cu FCSB 2

tudorache

”Prea multe greșeli într-un singur joc!” Verdictul dat de Vintilă, după ce FCSB 2 și-a ratat șansa de calificare în Liga 2

vintila

Video FCSB 2 – CS Afumați 1-4. Oaspeții, în finala barajului pentru promovarea în Liga 2!

afumati

Ștefan Târnovanu, omul meciului în partida Afumați – FCSB 2! Prestația impecabilă a portarului

tarnovanu

Gigi Becali nu renunță la planul de a o bloca în Liga 3 pe CSA Steaua. Ce vedete de la FCSB a trimis la echipa secundă

Gigi Becali, patronul FCSB / Foto: Sport Pictures

Steaua și FCSB II luptă, în direct la Digi Sport 1, pentru promovarea în Liga 2! Programul meciurilor de baraj

FOTBAL:CSA STEAUA BUCURESTI-FCSB 2, LIGA 3 (13.03.2021)

Video Fază fără precedent în România! Echipa lui era condusă în minutul 89, iar el a întârziat UN MINUT repunerea

Robicek

Mangia, după ce a scăpat de Afumați: ”Părerile se schimbă o dată la cinci minute. Eu îmi fac treaba și echipa merge bine”

magia

Video CS Afumaţi - CS U Craiova 2-3. Oltenii s-au calificat în "sferturile" Cupei după prelungiri. Băluță, dublă în 4 minute

captura baluta

Canicula era să facă victime la Mioveni. Unui fotbalist i s-a făcut rău și a căzut pe gazon. ”Erau 50 de grade!”

cs mioveni afumati

Video UTA a reușit al doilea scor de 6-0 al rundei din Liga 2. Rezultatele etapei 34

afumati foresta

Video Clinceni - Sepsi Sfântul Gheorghe 1-2. Victorie decisă de un gol controversat! ”Dublă” Hadnagy