548 rezultate pentru eticheta

cs u craiova

CS U Craiova l-a pierdut pe Seculin. Italienii nu-l lasă să plece

seculin

Exclusiv În trecut au avut dubii, acum nu-l lasă la FCSB! Atacantul care le-a produs emoții oltenilor

CS U Craiova a mai făcut un ”transfer”! Mangia va mai lucra cu un italian

mangia

Exclusiv Mangia şi ajutoarele sale din Italia sunt acuzaţi că i-au forţat să plece pe românii de la Craiova

devis mangia si daniel parvu

Becali a renunţat la cel mai aşteptat transfer al FCSB în această iarnă. "Nu are rost!"

becali fcsb

News Alert Craiova - Dinamo, derby-ul "sferturilor" Cupei României. FCSB înfruntă singura divizionară secundă rămasă în competiţie

cupa romaniei

Video Exclusiv ”De ce să semneze? Ca să fie umilit, terfelit?” Ce jucători din Liga 1 nu mai vor la FCSB

craiova-vizita-medicala-1

Video #2018 în Alb-Albastru! Jucătorii Craiovei au petrecut împreună la final de 2017

colaj cs u craiova

Exclusiv Băluţă la FCSB? "Nu iese fum fără foc"

baluta

Video În loc de colinde, au cântat imnul ”Științei”! Ce a făcut Craioveanu de Crăciun și ce dorință și-a pus

craioveanu cadouri

Video Cu gândul la lupta pentru titlu, Craiova a realizat un clip pentru fani, de Sărbători

clip craciun craiova

craiova paintball 2

Exclusiv Becali nu renunţă la Băluţă! Ultima ofertă a patronului FCSB şi salariul oferit jucătorului

FOTBAL:CS U CRAIOVA-FC VIITORUL, LIGA 1 BETANO (2.12.2017)

Noile "obsesii" ale lui Becali: "Am vreo doi jucători, numai la ei mă gândesc cum să-i iau"

becali mitrita baluta

Video Băluță, șef de galerie! Bucurie de nedescris, după meciul cu CFR, Gustavo a căzut "victimă"

BUC BALUTA

Oltenii au încheiat anul pe podium! Mangia, surprins de afluența publicului

stad crv

Video Manea, înjurat de Petrescu la finalul primei reprize! Camerele au surprins tot. Reacţia jucătorului

PETRESCU MANEA

Video Mesajul afişat de olteni pentru Regele Mihai înainte de meciul cu CFR Cluj

banner craiova

Craiova umple stadionul, la ultimul meci din 2017. "Avem şanse mari să trecem peste FCSB"

cfr craiova

Transfer definitiv: Craiova a dat lovitura! Anunțul făcut în Italia și suma plătită pentru mutare

mitrita-1

Video&Foto Moș Crăciun a ajuns la Craiova cu balonul. Sărbătoritul Mateiu a fost mânjit cu tort pe față

CRV 1

Video Mangia, după al treilea meci fără victorie în deplasare: "Nu e uşor să joci în aceste condiţii". Ce spune de meciul cu CFR

mangia medias

Video ”Doar acolo voi vedea ce pot!” Ce planuri de viitor și-a făcut Băluță și cum a răspuns interesului celor de la FCSB

baluta steaua

Video Golurile lui Bancu, prevăzute de un coleg. Imaginile surprinse de camere la reuşitele mijlocaşului

mitrita bancu

Video CS U Craiova își asigură viitorul! Oltenii i-au prelungit contractul unui jucător adus în vară

barbut

Video Gol și pasă de gol pentru Bancu, împotriva campioanei: "Mă bucur că ne-a ieșit jocul. Suporterii sunt minunați"

captura bancu

Video Mangia: "Meciul s-a schimbat la penalty şi eliminare, dar noi am făcut să se întâmple asta"

mangia viitorul

Video Craiova - Viitorul 3-1. Oltenii au întors rezultatul după pauză. Campioana, fără victorie de trei etape

captura mitrita

Presiune pe FCSB. CFR poate termina anul pe prima poziție. Roș-albaștrii pot pierde și locul 2

cfr steaua

Exclusiv Craiova vrea să dea lovitura și să-l ”repatrieze” pe Andrei Ivan! ”Dacă mă vor, de ce nu?”

andrei ivan

Hagi a dezvăluit cum au ajuns Băluță și Mitriță la Craiova. Detalii din culisele discuțiilor cu patronul Rotaru

hagi-3

Concluziile lui Hagi după un an de vis cu Viitorul! Ce spune de meciul cu CS U Craiova

hagi-4

Mangia, după ce a scăpat de Afumați: ”Părerile se schimbă o dată la cinci minute. Eu îmi fac treaba și echipa merge bine”

magia

Video CS Afumaţi - CS U Craiova 2-3. Oltenii s-au calificat în "sferturile" Cupei după prelungiri. Băluță, dublă în 4 minute

captura baluta

Mureșan râde de adversari: ”Joacă mai ofensiv, dar la ce le folosește?”

muresan petrescu-1

Mangia nu e îngrijorat: ”Mai devreme sau mai târziu, trebuia să se întâmple asta...”

mangia-3

Video Mitriță, jucătorul etapei a 18-a la ”Fotbalistul lunii”, după ”dubla” din primul meci de pe noul ”Oblemenco”

mitrita

Video FC Botoșani - CS U Craiova 1-0. Primul meci al sezonului în care oltenii nu marchează

botosani craiova-1

Exclusiv Noul plan al oltenilor, după ce delegaţia Craiovei nu a putut decola ieri spre Iaşi

craiova-5

Exclusiv Visul lui Becali. ”E singurul din Liga 1 care ar putea juca la Steaua. Am dat două milioane, ei cer 3! Să vedem”

becali 3 -1

Craiova a egalat un record stabilit în urmă cu 51 de ani

craiova-4

"N-are loc să joace la noi!" Explicaţia pentru reacţia lui Băluţă, când a fost întrebat despre Ianis Hagi

collage ianis baluta

Secundul lui Contra a lămurit șituația lui Băluță și Bancu! "Nu îi chemăm să ne batem joc de ei"

nita baluta

Video CS U Craiova - Juventus 3-1. Patru goluri și ratări monumentale la primul meci oficial pe noul stadion din Bănie