11 rezultate pentru eticheta

csikszereda miercurea ciuc

Eugen Neagoe ”a dat de pământ” cu arbitrajul din Csikszereda - FC Argeș: ”Dacă meciul nu era la TV, fără 3-4 nu scăpam”

geana

Video Csikszereda Miercurea Ciuc - FC Argeș 2-1. Gazdele au obținut victoria la ultima fază

arges

Video Liga 2 | Csikszereda Miercurea Ciuc - FC Argeș 2-1. Gazdele au dat lovitura în prelungiri! Rezultatele etapei

Logo Liga 2 / Foto: FRF.ro

Exclusiv Decizia luată de Rapid în privința primului transfer al sezonului următor

FOTBAL:AFK CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC U19-SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE U19, CUPA ELITELOR U19 (19.05.2022)

Video Steaua - Csikszereda 0-4. Înfrângere umilitoare pentru trupa din Ghencea

CSA Steaua - Csikszereda

20210715_170102-1024x768

Video Dunărea – Csikszereda 0-2. Ciucanii rămân ”în cărți” pentru un loc de baraj