Mihai Stoica nu s-a abținut, după ce a văzut ce s-a întâmplat în CSKA 1948 Sofia - FCSB

Exclusiv Marius Șumudică, ”nemilos” după CSKA 1948 Sofia - FCSB: ”N-am văzut în viața mea!” Jucătorul care ar trebui lăsat pe bancă

FOTBAL:TSKA 1948 SOFIA-FCSB, UEFA EUROPA CONFERENCE LEAGUE (26.07.2023)

Ce a scris presa din Bulgaria, după CSKA 1948 Sofia - FCSB 0-1

fcsb11

Declarațiile lui Elias Charalambous, după CSKA 1948 Sofia - FCSB! Mesajul special al antrenorului roș-albaștrilor

chara1

Motivul pentru care meciul CSKA 1948 Sofia - FCSB a fost întrerupt 5 minute, în repriza a doua

Foto MM Stoica a dezvăluit: echipamentul în care va evolua FCSB-ul în meciul cu CSKA 1948 Sofia

FOTBAL:CONFERINTA PRESA PREZENTARE ALEXANDRU BALUTA LA FCSB (19.06.2023)

Primul 11 al FCSB-ului la meciul cu CSKA 1948 Sofia! Fotbalistul important care revine în echipa de start

FOTBAL:ANTRENAMENT OFICIAL FCSB, INAINTEA MECIULUI CU TSKA 1948 SOFIA (25.07.2023)

Exclusiv Dezolant! Câți spectatori sunt așteptați la CSKA 1948 Sofia - FCSB, pe stadionul de 43.000 de locuri

England Press Conference - Vasil Levski National Stadium

Exclusiv Marius Șumudică transmite un avertisment înainte de CSKA 1948 Sofia - FCSB!

sumudica

Andrea Compagno face un anunț ferm înaintea meciului cu CSKA 1948 Sofia + Ce spune despre venirea lui Vlad Chiricheș

Sepsi OSK v FCSB - Romanian First League, Sfantu Gheorghe - 03 Apr 2023

CSKA 1948 Sofia - FCSB se va disputa pe un stadion de 43.000 de locuri, care va fi ”gol”! Câte bilete s-au vândut