1080 rezultate pentru eticheta

csm bucuresti

Oficial CSM București a anunțat un super transfer, chiar de la adversara din sferturile EHF Champions League

03.03.2024, Handball, Düsseldorf, Mitsubishi Electric Halle, Frauen EHF EURO Qualifikation, Spieltag 4, Deutschland - Sl

Video CSM București a ajuns în sferturile EHF Champions League, dar Cristina Neagu e categorică: ”Nu facem nuntă!”

HANDBAL FEMININ:CSM BUCURESTI-SG BBM BIETIGHEIM, LIGA CAMPIONILOR (11.02.2024)

Mihai Pintilii, spectator de la lux la CSM București - Krim! Alături de cine a urmărit meciul

Screenshot 2024-03-24 194304

Adi Vasile, prima reacție după calificarea în sferturile EHF Champions League! Ce a spus despre Metz

CSM Bucharest v Buducnost BEMAX - EHF Champions League, Romania - 07 Jan 2024

Video Victorie mare! CSM București a învins-o și în retur pe Krim și s-a calificat în ”sferturile” Ligii Campionilor

Screenshot 2024-03-24 183331

Video Krim - CSM București 24-30. Demonstrație de forță! ”Tigroaicele”, pas uriaș către sferturile Ligii Campionilor

csm

Video Cristina Neagu a atins o nouă bornă impresionantă în Champions League

Video Odense - CSM București 29-25. ”Tigroaicele” ratează calificarea directă în ”sferturile” Ligii Campionilor. Merg în play-off

cristina neagu

Foto A venit din Brazilia, a fost o singură dată în centrul Bucureștiului și a tras concluzia

Mariana Costa / Foto: Instagram @mariparaibaa

Video CSM București - Bietigheim 31-28. ”Tigroaicele” și-au luat revanșa pentru eșecul din tur

csm

Adi Vasile a surprins după CS Rapid - CSM București 30-28: ”Unul dintre cele mai bune meciuri!”

adi-vasile

Cristina Neagu și fanii Rapidului, față în față la un an de la scandalul provocat! Ce s-a întâmplat

Neagu-nervii

Gică Hagi a răbufnit. Ce a spus despre contestatarii Cristinei Neagu. ”E incredibil”

hagi

Video CSM București - Savehof 35-26. Victorie categorică pentru ”Tigroaice” în Liga Campionilor

Video Brest - CSM București 24-21. ”Tigroaicele” au pierdut în Franța, după ce au ratat ocazii importante

Handbalistele bucurestene la un timeout alaturi de antrenorul lor Adrian Vasile in meciul de handbal feminin dintre CSM

Video CSM București - Buducnost 44-26. ”Tigroaicele” s-au impus fără emoții în meciul din Liga Campionilor

Oficial CSM București, transfer de top pentru sezonul viitor. ”Tigroaicele” au adus o câștigătoare a Ligii Campionilor

06.10.2023, GER, Handball, Frauen, Saison 2023/2024, 1.BL, Thüringer HC - SG BBM Bietigheim Gabriela Goncalves Dias More

Oficial Elizabeth Omoregie a semnat cu CSM București până în 2025: ”Sper că vom câștiga Liga Campionilor”

745b1f8a-10da-4e85-bfd5-22fc25c71539

Transferul anunțat de Rapid. O jucătoare de la CSM București va ajunge în Giulești

HANDBAL FEMININ:CSM BUCURESTI-CSU STIINTA BUCURESTI, LIGA FLORILOR (14.11.2023)

2023 IHF Women's World Championship, Final, France - Norway

CSM îl reconfirmă pe Adi Vasile, dar seamănă a ultimatum. Ce e obligatoriu ca să continue până în 2025

adi-vasile

Oficial CSM București a dat o nouă lovitură pe piața transferurilor: "Sunt foarte motivată"

csm

Salariul cu care Cristina Neagu a fost convinsă să semneze

neagu 2

Cristina Neagu a semnat! Prima reacție

neagu

Gabi Szabo contraatacă, după ce Nicușor Dan a dezvăluit ce sumă a încasat aceasta când era directoarea CSM-ului

Gabriela Szabo

Video Buducnost - CSM București 24 - 29. "Tigroaicele" au obținut a treia victorie în grupele EHF Champions League

Reacția lui Adi Vasile, după ce fanii celor de la CSM București i-au cerut demisia

adivasile

Video Savehof - CSM București 26-41. ”Tigroaicele” câștigă fără probleme partida din Suedia

Video Bietigheim - CSM București 26-24. ”Tigroaicele” pierd în prima deplasare din acest sezon de Liga Campionilor

csm

OFICIAL | Kim Rasmussen nu mai este antrenorul Rapidului

kim

CSM București a câștigat Supercupa României! Victorie clară în fața celor de la Rapid

csm

Cristina Neagu, cel mai bun inter stânga din lume. Românca, în echipa sezonului anunțată de EHF

HANDBAL FEMININ:CSM BUCURESTI-BREST BRETAGNE HANDBALL, LIGA CAMPIONILOR (5.02.2023)

Video CSM București și Rapid și-au aflat adversarele în Liga Campionilor la handbal feminin

grupe UCL handbal feminin

CSM București a câștigat Cupa României! Neagu și Pintea au făcut diferența

HANDBAL FEMININ:CSM BUCURESTI-CSM SLATINA, LIGA FLORILOR (16.05.2023)

Cristina Neagu şi alte şase jucătoare de la trei echipe românești, nominalizate la Premiile de Excelenţă EHF 2023

HANDBAL FEMININ:CSM BUCURESTI-FERENCVAROS TC RAIL CARGO HUNGARIA, LIGA CAMPIONILOR (4.12.2022)

Video Cerința lui Adi Vasile, după ce CSM București a fost eliminată din Liga Campionilor: ”E greu să fiu cumpătat!”

adi vasile

Cristina Neagu a răbufnit: "Hoție! E greu să joci împotriva sistemului, 7 contra 9"

CSM București și Rapid, eliminate! Care sunt cele patru echipe care vor juca în Final Four-ul EHF Champions League

neagu

Video Nervi și lacrimi după CSM București - Esbjerg 31-33. Cristina Neagu s-a certat cu toată lumea la finalul partidei

neagu

Video CSM București – Ebsjerg 31-33. Adio, Final Four! "Tigroaicele", eliminate din sferturile Ligii Campionilor

csm final

Video Greșeală uriașă de arbitraj la CSM București - Esbjerg! ”Tigroaicele” au avut două jucătoare eliminate

csmm1

Video Esbjerg - CSM Bucureşti 32-28, în sferturile Champions League. Danezele, prea bune pentru "tigroaice"

csm b

CSM București a devenit campioana României! ”Tigroaicele” au câștigat matematic Liga Florilor, după victoria cu Brăila

csm 1

Video Exclusiv CSM București o ajută pe rivala Rapid: "Ne-am văzut, am avut o cină împreună"

adi vasile

S-a stabilit programul ”sferturilor” din EHF Champions League. Când joacă Rapid și CSM București

București, capitala handbalului european! Bornă neverosimilă bifată după victoria Rapidului

HANDBAL FEMININ:RAPID BUCURESTI-KRIM MERCATOR LJUBLJANA, LIGA CAMPIONILOR (26.03.2023)

CSM București și-a aflat adversara din sferturile Ligii Campionilor! Meci dificil pentru elevele lui Adi Vasile

CSM București și-a aflat adversara din semifinalele Cupei României

CSM București, printre echipele calificate în semifinalele Cupei României. Toate rezultatele