63 rezultate pentru eticheta

cupa frantei

profimedia-0856645843

Foto PSG, calificare în ”sferturile” Cupei Franței, după ce a jucat în superioritate numerică pe final de meci

psg brest (4)

Kylian Mbappe a făcut spectacol în Cupa Franței. A marcat două goluri și a oferit două pase decisive

Kylian Mbappe ( 7 - PSG ) celebrates with Randal Kolo Muani ( 10 - PSG ) during the French Cup match between US Orleans

Declarația lui Luis Enrique care spune tot despre Kylian Mbappe

mbappe

Kylian Mbappe a stabilit două recorduri pentru PSG în doar patru zile!

mbappe

Foto Au sărbătorit când au picat cu PSG în Cupa Franței, dar Mbappe & Co i-au umilit în meciul direct

FOOTBAL : US Revel vs PSG - 32eme de Finale de la Coupe de France - Castres - 07-01-2024

Alexi Pitu a calificat-o pe Bordeaux în șaisprezecimile Cupei Franței

Football Club des Girondins de Bordeaux v Stade Malherbe Caen - Ligue 2 BKT

Au călătorit 13.000 de kilometri ca să piardă cu 0-12

profimedia-0834735955

Alexi Pitu a fost titular pentru Bordeaux, dar a primit nota 3. ”A fost invizibil”

Union Sportive Quevilly-Rouen Metropole v Football Club des Girondins de Bordeaux - Ligue 2 BKT

S-au deplasat peste 32.000 de kilometri pentru a câștiga cu 4-0

FC Nantes v Toulouse FC - French Cup

Foto Toulouse a umilit-o pe Nantes în finala Cupei Franței și a doborât un record vechi de 53 de ani

Toulouse win Coupe de France by hammering Nantes 5-1

Sărbătoare direct pe gazon. Fanii s-au "dezlănțuit" după fluierul final, iar imaginile vorbesc de la sine

supporters de Nantes - ambiance - envahissement du terrain en fin de match FOOTBALL : FC Nantes vs Lyon - 1/2 Finale de

Leo Messi a ratat șansa de a "completa fotbalul" și rămâne cu un singur trofeu pe care nu l-a câștigat în carieră

deception - Lionel Messi (PSG) FOOTBALL : Olympique de Marseille vs PSG - Coupe de France - 8eme de finale - Marseille -

PSG, OUT din Cupa Franței! Parizienii pierd cu Olympique Marseille, 1-2. Leo Messi și Neymar, integraliști

FOOTBALL - FRENCH CUP - MARSEILLE v PARIS SG, , Marseille, France - 08 Feb 2023

Ce a spus Kylian Mbappe, după ce i-a dat 5 goluri unui chef patiser și a devenit unic în istoria lui PSG

profimedia-0722265570

Kylian Mbappe scrie istorie la PSG! Recordul stabilit la partida din Cupa Franței

French Cup soccer match - FOOTBALL - FRENCH CUP - PAYS DE CASSEL v PARIS SG, , France

Messi, Mbappe și Neymar, duel cu ultrașii lui PSG în meciul din Cupa Franței: "Nu suntem măcelari"

FRANCE-PARIS-FOOTBALL-LEAGUE 1-PSG VS OLYMPIQUE DE MARSEILLE

Ladislau Boloni, eliminat din Cupa Franței de Olympique Lyon. Meciul a fost decis de un autogol

profimedia-0748159408

Și, totuși, Lionel Messi nu a câștigat tot ce se putea în fotbal! Singurul trofeu care îi mai lipsește din colecție

"Argentina v Croatia: Semi Final", FIFA World Cup Qatar 2022 - 13 Dec 2022

Nice - Nantes 0-1, în finala Cupei Franței. "Canarii" sunt din nou campioni, după zeci de ani de pauză

Soccer 2022: Nice 0:1 Nantes

Messi a trăit o premieră la 34 de ani! La Barcelona nu s-a întâmplat în 17 ani, dar la PSG a fost nevoie de 5 luni

profimedia-0658063771

Paris Saint Germain v Nice, Coupe de France, Round of 16, Football, Parc des Princes, Paris, France - 31 Jan 2022

Video Kylian Mbappe, 150 de goluri pentru PSG. Reacția starului francez după hat-trick-ul din Cupă

French Cup soccer match Vannes OC (Vannes Olympique Club) vs Paris Saint-Germain (PSG), Stade de La Rabine, Vannes, France - 03 Jan 2022

FC Paris și Olympique Lyon, excluse din Cupa Franței! Sancțiuni dure pentru cele două cluburi după incidentele grave

Paris FC v Olympique Lyonnais, Coupe de France, Round of 32, Football, Stade Charlety, Paris, France - 17 Dec 2021

Video&Foto Incidente grave la partida dintre FC Paris și Olympique Lyon, din Cupa Franței. Partida a fost întreruptă la pauză

Le Paris Saint Germain (PSG) remporte la Coupe de France de football 2 ŕ 0 face ŕ Monaco au stade de France ŕ Saint-Denis

Neymar a izbucnit pe rețelele sociale, după ce a aflat că e suspendat la finala Cupei: "Aplauze, ce mizerie!"

Stade Rennais v Paris Saint-Germain, Ligue 1, Football, Roazhon Park, Rennes, France - 09 May 2021

Video Mbappe, replică pentru Haaland și Lewandowski cu "un gol bestial", chiar înaintea returului cu Barcelona

profimedia-0595681614

Calificare fără emoții pentru Nice, echipa lui Adrian Ursea, în șaisprezecimile Cupei Franței

profimedia-0576550762

Ce i-a spus Mbappe preşedintelui Franţei când a ajuns, în cârje, la festivitatea de premiere a Cupei

mbappe suparat banca rezerve

Să vină Champions League! PSG a câștigat Cupa Franței, după 135 de zile fără meci oficial

profimedia-0546833390

Ciprian Tătăruşanu i-a cucerit pe fanii lui Lyon după calificarea dramatică din Cupa Franţei: "A fost incredibil"

Tatarusanu

Thomas Tuchel se ia de Neymar. Ce a spus antrenorul lui PSG despre comportamentul brazilianului la finala Cupei Franţei

tuchel psg

Ben Arfa nu uită şi nu iartă! Cum a ironizat-o pe PSG, după victoria lui Rennes din finala Cupei Franţei

ben arfa psg

Video Tătăruşanu i-a apărat un penalty lui Mbappe, dar PSG a învins-o clar pe Nantes, în semifinalele Cupei Franţei

psg

PSG, evoluție rușinoasă în Cupa Franței. Liderul din Ligue 1 a tremurat cu o echipă de liga a treia

Cavani

Anunțul de ultimă oră al lui PSG, după accidentarea lui Neymar

Neymar

Marseille, cea mai umilitoare înfrângere din istorie! Preşedintele nu a mai suportat şi s-a dus peste jucători, la vestiar

om

Mbappe a dus-o pe PSG în finala Cupei Franţei. Ce adversar surprinzător îi așteaptă pe parizieni

Mbappe PSG finala Cupei

A murit la finalul celui mai important meci al echipei pe care a fondat-o

7584327_e2eddbc6-1ccc-11e8-a841-a418c41fe017-1_1000x625

Victorie fără Neymar şi Mbappe. PSG a învins cu 4-2 şi s-a calificat în "optimile" Cupei Franţei

neymar si mbappe

Nantes, cu Tătăruşanu rezervă, calificată în 16-imile Cupei Franţei. Rezultatele complete

tatarusanu

Competiția care nu se termină niciodată

etoile-coupe-de-france

Ibrahimovic, după câștigarea celui de-al 12-lea trofeu cu PSG: ”Am venit, am văzut, am cucerit”

zlatanibra

Românul care joacă la revelația Cupei Franței: ”Așteptăm un adversar din Ligue 1 în sferturi”

musina

Dubla lui Zlatan o duce pe PSG în sferturile Cupei Franței. Gol cu pieptul!

psg-2

VIDEO Ben Arfa, aproape de golul perfect. Putea fi reuşita începutului de an

ben arfa

VIDEO PSG, prima echipă din istoria Franţei care câştigă toate trofeele interne într-un sezon, dar a doua din Europa

psg 13

VIDEO PSG a câştigat Cupa Franţei. Golul lui Cavani a decis finala cu Auxerre

psg cupa

VIDEO Fanii lui Auxerre s-au lăsat duși de val. Au confundat un fault cu fluierul final și au invadat terenul!