45 rezultate pentru eticheta

cupa greciei

Reacția lui Fatih Terim, după meciul ”nebun” contra lui Răzvan Lucescu: ”Avem probleme cu inima!”

Paok FC v Panathinaikos - Super League, Thessaloniki, Greece - 28 Jan 2024

Răzvan Lucescu, eliminare dramatică din Cupa Greciei după 18 penalty-uri executate

UEFA Europa Conference League Saison 2023-2024 Toumba Stadion Thessaloniki, 05.10.2023 PAOK Thessaloniki - Eintracht Fra

Reacția lui Răzvan Lucescu, după ce PAOK a pierdut derby-ul cu Panathinaikos: ”Îmi creează supărare”

PAOK, în semifinalele Cupei Greciei. Formația lui Răzvan Lucescu s-a impus la scor

Răzvan Lucescu & PAOK, ca și calificați în semifinalele Cupei Greciei! Turul s-a încheiat cu un scor umilitor

Wenum Wiesel, Netherlands. 01st July, 2022. WENUM-WIESEL, NETHERLANDS - JULY 1: head coach Razvan Lucescu of PAOK Saloniki during a Training Session of PAOK Saloniki at Sportpark Wiesel on July 1, 2022 in Wenum-Wiesel, Netherlands (Photo by Patrick Goosen

Răzvan Lucescu, din ce în ce mai aproape de un trofeu la PAOK! Calificare la pas în sferturile Cupei Greciei

Griechenland Fußball Super League Saison 2023-2024 Toumba Stadion Thessaloniki, 03.01.2024 PAOK Thessaloniki - OFI Kreta

Răzvan Lucescu, reacție nervoasă când a fost întrebat despre ofertele primite

razvan

Finala Cupei Greciei s-ar putea juca la București! Planul Federației

Răzvan Lucescu, în mijlocul incidentelor de la finalul partidei PAOK - Lamia! De la ce a pornit totul

razvan lucescu

Răzvan Lucescu s-a calificat în finala Cupei Greciei! PAOK - Lamia, scor 6-2 la general

paok

Elevii lui Răzvan Lucescu au făcut deplasarea degeaba pentru meciul din Cupa Greciei

paok salonic

Ce l-a nemulțumit pe Răzvan Lucescu după calificarea lui PAOK în semifinalele Cupei Greciei

Olympique de Marseille v PAOK Thessaloniki - Quarter Final, First Leg, UEFA Europa Conference League

Panathinaikos – PAOK 1-1. Trupa lui Răzvan Lucescu s-a calificat în semifinalele Cupei Greciei

Fna4x-PWIAUo7wp

PAOK Salonic, victorie cu Panathinaikos în Cupă. Taison a marcat la debutul pentru echipa lui Răzvan Lucescu

Greece Soccer AEK FC vs PAOK FC

PAOK "a uitat" cum e să piardă! Trupa lui Răzvan Lucescu, în sferturile Cupei Greciei după o nouă victorie

Primul bilanț după violențele de la finala Cupei Greciei, dintre Panathinaikos și PAOK

Soccer Cup Final, Athens, Greece

Video&Foto Incidente violente la finala Cupei Greciei. Fanii lui PAOK au incendiat scaune! Mai multe persoane arestate

Greece Soccer Cup Final

Reacția lui Răzvan Lucescu după ce a calificat-o pe PAOK în finala Cupei Greciei. O schimbare inspirată a făcut diferența

AEL v PAOK - Superleague Greece, Larissa - 14 Apr 2019

PAOK, în finala Cupei Greciei, după un meci dramatic cu Olympiakos. Alex Mitriță s-a accidentat

Răzvan Lucescu, în perioada în care antrena la PAOK / Foto: Profimedia

Video PAOK - Olympiakos 0-0, în semifinalele Cupei Greciei. Mitriță a jucat în repriza a doua

paok-oly

Răzvan Lucescu, euforic după victoria spectaculoasă din Cupa Greciei. “Sunt mândru de jucători”

razvan

Video Victorie dramatică pentru PAOK în derby-ul cu AEK! Mitriță, gol în minutul 90+7. Echipa lui Lucescu, în semifinalele Cupei

gol-mitrita

PAOK Salonic, remiză cu AEK Atena în Cupei Greciei. Mitriță a intrat pe final

luce

Video PAOK încheie anul cu o calificare în sferturile Cupei. Răzvan Lucescu e nemulțumit

Continuă criza la PAOK. Pas greșit în Cupă pentru echipa lui Răzvan Lucescu

Răzvan Lucescu

PAOK - AEK Atena 1-0 în finala Cupei Greciei. Răzvan Lucescu este primul antrenor care face eventul la Salonic

Răzvan Lucescu poate face eventul, dar fără sprijinul fanilor. Decizie fără precedent înainte de finala Cupei Greciei

stadion olimpic atena

PAOK s-a calificat în finala Cupei Greciei. Răzvan Lucescu, la un pas de o nouă performanţă istorică

razvan-lucescu-grecia

Video PAOK Salonic, pas mare spre finala Cupei Greciei. Răzvan Lucescu e tot mai aproape de event

PAOK Asteras

PAOK și Răzvan Lucescu, calificare dramatică în semifinalele Cupei Greciei, după un penalty primit în minutul 118

Varela, în culmea fericirii: a câștigat două trofee într-o zi! Fostul căpitan de la FCSB, jucătorul sezonului la PAOK

varela paok

Foto Şi-au plătit poliţele! Cum i-au ironizat jucătorii lui PAOK pe rivalii de la AEK, după finala Cupei

paok cupa

Răzvan Lucescu, în culmea fericirii, dar revoltat: "Trebuia să celebrăm eventul, dar titlul ne-a fost furat!"

razvan lucescu paok

"Lucescu a făcut semne obscene către antrenorul lui AEK!". Momente greu de imaginat, după finala Cupei Greciei

Razvan Lucescu

Video Intervenţia trupelor speciale după golul decisiv marcat de PAOK. Cum au sărbătorit jucătorii lui Răzvan Lucescu

collage PAOK

Video Răzvan Lucescu a câștigat Cupa Greciei. AEK - PAOK 0-2, după un meci cu scântei

paok re

Video Prăpăd pe străzile din Atena! Fanii lui PAOK şi AEK s-au luat la bătaie, înainte de finala Cupei Greciei

bataie grecia

În Grecia, FIFA n-a mai aşteptat decizia federaţiei şi a hotărât ce se va întâmpla cu finala dintre PAOK şi AEK

fani paok si aek

Video Xanthi s-a calificat în sferturile Cupei Greciei, unde va avea un adversar de top

lucescu jr cupa

Video Xanthi, aproape de "sferturile" Cupei Greciei. Victorie pentru echipa lui Lucescu

lucescu mic

Probleme pentru Răzvan Lucescu? Un meci al lui Xanthi, suspectat de blat

lucescu jr

Decizie radicală în fotbalul european: elenii au anulat Cupa Greciei

paok

VIDEO Performanţă pentru Lucescu Jr. A calificat-o pe Xanthi în semifinalele Cupei! Nu a pierdut de 12 meciuri

lucescu

VIDEO Lucescu jr., la trei pași de finala Cupei Greciei! Gol vital reușit în deplasare