12 rezultate pentru eticheta

cupa regelui spaniei

Video Real Madrid – Atletico Madrid 3-1. ”Los Blancos” s-au calificat în semifinalele Cupei Spaniei

Real Madrid v Atletico de Madrid - Copa del Rey - Quarter Finals, Spain - 26 Jan 2023

Real Madrid, eliminată de Athletic Bilbao din Cupa Spaniei după un gol marcat în minutul 89! Toate semifinalistele

David Alaba, în Athletic Bilbao - Real Madrid / Foto: Profimedia

Marcelo s-a enervat după ce a fost eliminat în Elche - Real Madrid și a jignit arbitrul

Marcelo, în Elche - Real Madrid / Foto: Profimedia

Real Madrid, victorie cu 3-1 cu Alcoyano, în Cupa Spaniei. Formația lui Carlo Ancelotti n-a fost lipsită de emoții

Marco Asensio, fotbalistul lui Real Madrid / Foto: Profimedia

Luis Enrique: ”Să faci dubla e dificil, să reușești asta de două ori la rând e deja un reper”

luis enrique

Enrique: ”Vrem sa luăm toate trofeele posibile!” Cine e cel mai motivat jucător al Barcelonei

enrique luis

VIDEO Barça-Atletico, meciul vedetă din ”sferturile” Cupei Regelui! ”Dubla”, ÎN DIRECT la Digi Sport

barcelona atletico cupa

VIDEO Arbeloa a scăpat de un ”roșu” clar cu Atletico! Clos Gomez s-a consultat cu românul Lixandru!

captura arbitru Lixandru

Primul derby al anului în Spania, Atletico - Real, se dispută pe 7 ianuarie, ÎN DIRECT la Digi Sport!

atletico real

VIDEO Valencia-Rayo Vallecano 4-4. Calificare cu emoții pentru ”lilieci” în optimile Cupei Spaniei

aalencia

VIDEO Levante-Barcelona 1-4. Tello a marcat o triplă din trei assist-uri ale lui Messi

barcelona levante

Atletico şi Real, de acord: Finala Cupei Spaniei se joacă la Madrid, într-o vineri