461 rezultate pentru eticheta

david popovici

Patru din patru! David Popovici, aur și la proba de 100 m liber la Campionatele Naționale de Înot

Sette Colli - Day 2

David Popovici: ”Știu că e un pleonasm, dar nu mai sunt atât de perfect cum îi place mediei să mă portretizeze”

ÎNOT: CAMPIONATELE EUROPENE DE ÎNOT ÎN BAZIN SCURT 2023 (8.12.2023)

David Popovici, o nouă medalie de aur! A triumfat la proba de 400m liber la Campionatele Naționale de Înot

David Popovici, aur la 200 m liber la Campionatele Naționale de Înot de la Otopeni. A câștigat detașat

david-popovici

Video David Popovici a câștigat prima cursă dintre cele 4 la care concurează la Campionatele Naționale de Înot, de la Otopeni

Ce se întâmplă cu David Popovici la Jocurile Olimpice: ”Îmi doresc să ne respectăm reciproc”

David Popovici vrea bodyguarzi la Jocurile Olimpice. De ce a cerut o astfel de măsură

Recordul mondial al lui David Popovici e istorie!

December 5-10 , 2023, Otopeni, European Short Course Swimming Championships,Olympic Swimming Complex, Otopeni, Romania R

David Popovici a cucerit două medalii de aur la Euro Meet de la Luxemburg

Video Mesajul lui David Popovici de Crăciun! Sfatul campionului mondial și european

Melbourne, Australia. 18th Dec, 2022. David Popovici of Romania looks on after winning the silver medal in the 200m Freestyle men Final during the FINA Swimming Short Course World Championships at the Melbourne Sports and Aquatic Centre in Melbourne, Aust

Ce mașină și-a cumpărat David Popovici, după ce a obținut permisul de conducere

David Popovici a oferit primele 20 de fundițe aurii, realizate dintr-una dintre medalile de aur cucerite la Mondiale

David Popovici la oferirea primelor 20 de fundițe de aur10

David Popovici, analizat de presa din Spania. ”Și-a pierdut din strălucire”

European Short Course Championships 2023, Swimming

David Popovici: ”Mi-a venit să plâng!”

david a dar autografe

Ce urmează pentru David Popovici, după ce a obținut medalia de bronz la Europenele de la Otopeni

POPOVICI

Medalie David Popovici! ”Racheta”, pe podium la Europenele de la Otopeni

David Popovici, în finală la 100 m liber! ”Racheta”, gata să-și ia revanșa după locul 4 de la 200 m. Când e ultimul act

David Popovici a pierdut titlul european! Românul a ratat podiumul la proba de 200 de metri liber în bazin scurt

World Aquatics Championships Fukuoka 2023

David Popovici va lupta pentru aur la 200 metri liber, de la ora 18:06

David Popovici, discurs sincer după ce s-a calificat în finală la 200 m liber: ”Cum ar fi zis Kobe”

David Popovici s-a calificat în finala de 200 m liber de la Europene și ”și-a speriat” adversarii

Campionati Europei di nuoto 25m Otopeni 2023

Colegii lui David Popovici, pe locul 6 în finala probei de 4x50 m mixt. Rezultatul înregistrat de Diana Stiger

Ce a spus David Popovici despre faptul că România s-a clasat pe locul 7 în proba de ștafetă 4x50 metri liber

SWIMMING - LEN SHORT COURSE EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 2023, - 05 Dec 2023

David Popovici & co, pe locul 7 în proba de ştafetă 4x50 m liber de la CE de înot de la Otopeni

David Popovici a făcut un anunț ferm înaintea Campionatelor Europene de înot în bazin scurt de la Otopeni

David Popovici participă la Campionatele Europene de înot în bazin scurt: lotul complet al României

David Popovici a reacționat, după ce chipul său a fost pictat pe un bloc din București

david popovici desen

Video Cum a ajuns David Popovici să fie pictat pe un bloc întreg. Câte spray-uri s-au folosit și câte zile a durat lucrarea

Video Încă două medalii pentru David Popovici la Campionatele Naționale în bazin scurt

De neoprit! David Popovici a câștigat o nouă medalie de aur la Campionatele Naționale în bazin scurt

da

De ce a purtat David Popovici o cască inedită la Campionatele Naţionale de la Otopeni

AUR pentru David Popovici la Campionatele Naţionale de la Otopeni

David Popovici s-a retras de la Wroclaw din cauza unei accidentări. ”Nu ne asumăm niciun risc”

Fukuoka 2023 World Aquatics Championships: Swimming - Day 3

David Popovici s-a clasat pe locul 5 în finala probei de 50 m liber, la Wroclaw

David Popovici, aur la 200 m liber, la Wroclaw

Foto Campion și în afara bazinului. Cum a fost surprins David Popovici pe străzile din București

David Popovici a obținut patru victorii la Nyon

David Popovici a câștigat două medalii de aur la Memorialul ”Michel Bally” de la Nyon

International Swimming Championships 59th Settecolli, Rome, Italy - 25 Jun 2023

După cazul Simonei Halep, David Popovici a explicat cum se ferește de suplimentele contaminate

Motivul pentru care David Popovici și-a cumpărat un telefon de 100 de lei, "cu butoane"

David Popovici: ”Prefer să fiu așa decât un robot”

Video David Popovici s-a întors în țară. “Nu există magie! Mă simt mai puternic ca niciodată”

POPOVICI

Camelia Potec, reacție după rezultatele lui David Popovici la Campionatul Mondial

camelia potec

David Popovici a spus totul: ce gând i-a venit în minte imediat după finala dramatică de la 200 m liber

profimedia-0792276610

Explicațiile unui expert în natație după rezultatele lui David Popovici la CM din Japonia

Reacția categorică a lui Gigi Becali, după ce David Popovici a terminat doar pe șase în finala de 100 de metri liber

Prima reacție a lui David Popovici, după ce a terminat pe locul 6 în finala probei de 100 m de la Fukuoka

Fukuoka 2023 World Aquatics Championships, Japan - 26 Jul 2023

L'Equipe nu îl iartă pe David Popovici, după ce românul obținut doar locul 6 în finala de 100 m liber de la CM de Înot

Fukuoka 2023 World Aquatics Championships, Japan - 24 Jul 2023

Reacția Federației Române de Natație și a CS Dinamo după rezultatul lui David Popovici la proba de 100 m liber: ”Capul sus”

David Popovici, locul 6 în finala de 100 m liber, la Campionatele Mondiale de la Fukuoka

David Popovici a primit o întrebare nepotrivită, după ce a ieșit din bazin. Cum a reacționat campionul nostru și ce a urmat