21 rezultate pentru eticheta

digi sport franta

VIDEO Monaco - Toulouse 4-1. Gazdele păstrează prima șansă pentru un loc de UCL

captura monaco

VIDEO Lyon - St. Etienne 2-2. Gazdele au jucat o oră în 10 oameni și pierd încă un tempo în lupta pentru titlu

lyon - saint-etienne

VIDEO Bordeaux - Marseille 1-0. Yambere, gol la primul șut trimis pe poartă în Ligue 1

bordeaux

VIDEO Guingamp-Lille 0-1. A doua victorie la rând pentru oaspeți, după cea cu liderul

roux lille

VIDEO Steve Mandanda a reușit un reflex uimitor, în faţa camerelor TV: "Vrei apă?"

captura mandanda

Dragoș Grigore a fost căpitanul lui Toulouse şi a primit nota 1, după umilinţa cu Marseille: "N-a existat"

dragos grigore toulouse

VIDEO Nantes - Guingamp 1-0. "Canarii" au întrerupt seria meciurilor fără gol

nantes - guingamp ligue 1 1-0 1

Bielsa le dă emoții fanilor lui OM: poate pleca la finalul sezonului, chiar dacă ia titlul

marcelobielsa

VIDEO Zlatan, șocat de ghinionul lui PSG: "Nu mi s-a întâmplat niciodată!". Emoții pentru meciul cu Chelsea

ibrahimovic psg - caen

VIDEO Lille-Nice 0-0. Oaspeții, la a treia remiză albă la rând! N-au marcat nici 11 contra 10

lille- nice

VIDEO PSG - Caen 2-2. Campioana a fost egalată în prelungiri! Era 2-0 în minutul 88. Zlatan, execuție din karate

blanc psg

PSG și Monaco merg fără emoții în "sferturile" Cupei Franței. Guingamp, un chin!

cavani gol psg - nantes

Real Madrid monitorizează una din vedetele de la Lyon. "Interesul lor îmi dă forță"

lyon franta

VIDEO Monaco - Guingamp 2-0. Vicecampionii Franței, alături de Bastia și PSG în semifinalele Cupei Ligii

monaco cupa ligii

VIDEO Lyon - Toulouse 3-0. OL a detronat-o pe Marseille și e noul lider din Ligue 1

lyon - toulouse 3-0

VIDEO Bastia - PSG 4-2. Gazdele au avut o revenire de senzație și OM rămâne lider

bastia - psg 4-2

VIDEO Fotbalul francez, solidar cu victimele de la Paris: „Je suis Charlie”, pe tricouri la Montpellier-OM

jucatori montpellier la incalzire

Lavezzi se gândește să se retragă din fotbal, la 29 de ani! Mancini îl vrea la Inter în iarnă

lavezzi

Fenomenul Lucas Moura, ales pentru a treia oară în acest sezon jucătorul lunii la PSG! VIDEO ultimul lui gol din 2014

lucas moura psg - barcelona

Golgheterul din Ligue 1 rămâne la Lyon! Strategie fermă de transferuri pentru a doua clasată din Franța

lacazette lyon

VIDEO Saint-Etienne - Evian 3-0. Gazdele n-au pierdut de 10 meciuri și au terminat anul lângă podium