9444 rezultate pentru eticheta

dinamo

VIDEO Dinamoviștii, apărați de rivalii de la Steaua: ”Nu cred că a fost nimic trucat în meciul cu Lazio”

dinamo lazio

VIDEO Bonetti pariază pe Dinamo, în Derby: "Pot câştiga orice meci". Ce spune de amicalul cu Italia

1Dario Bonetti

EXCLUSIV Un fost căpitan al Stelei nu vede un jucător decisiv în derby: "Va câştiga echipa mai bine organizată"

paraschiv derby

Preţurile biletelor la derby-ul Dinamo - Steaua. Programul pentru vânzările online şi cel al caselor

fani dinamo steaua

Derby-ul Dinamo - Steaua se va disputa în Ştefan cel Mare. Anunţul OFICIAL al roş-albilor

dinamo steaua

Sportivii români beneficiază de metode de refacere utilizate și de fotbaliștii celor de la Barcelona

barcelona antrenament

Rednic critică atitudinea străinilor de la Dinamo: ”Să facă diferența. Dacă n-au înțeles, ne despărțim!”

bucurie dinamo-1

Dinamo a câștigat meciul de retragere al lui Dănciulescu. Hat-trick pentru Gnohere!

vojnovic-1

Dănciulescu a revenit pe teren la 38 de ani. A fost titular în atacul lui Dinamo

danciulescu-1

VIDEO Politehnica Timişoara - Dinamo 26-27. Victorie decisă în ultima secundă

Timisoara Dinamo

VIDEO EXCLUSIV A jucat la ambele echipe şi prefaţează Eternul Derby: "După mult timp, Dinamo are o şansă"

fani dinamo

VIDEO Rednic vrea întăriri din Liga 2 la Dinamo: "Sunt niște jucători pe care îi avem în vizor"

amir jorya

Proprietarul Arenei Naționale a lămurit unde se va juca derby-ul Dinamo - Steaua

arena nationala-2

VIDEO Vești bune! Derby de România, aproape sigur pe Național Arena: ”Ar fi păcat să nu jucăm aici”

arena nat

Dinamo - Steaua, pe Arena Naţională? "Sper să se obţină autorizaţia săptămâna asta"

dinamo-3

VIDEO Vojnovic îi mulţumeşte lui Rednic pentru zilele libere: "Sunt fericit că merg acasă, să-mi văd familia"

vojnovic

Burleanu a anunţat când va fi redeschisă Arena Naţională. Speranţe legate de Derby de România

stadion arena nationala

Doi stelişti au luat galben cu Botoşani şi ratează derby-ul cu Dinamo: "Vom găsi soluţii să-i înlocuim"

chipciu galben

VIDEO Rednic, după succesul de la Timișoara: "Nu a fost ușor să trecem peste ultimele două înfrângeri"

rednic-1

VIDEO Dinamo a pierdut două piese de bază pentru derby-ul cu Steaua. "Să obținem cele 3 puncte"

dinamo-2

VIDEO Momente emoționante la Timișoara. Comemorarea victimelor din Colectiv, în minutul 41

timisoara-1

De ce nu joacă Steaua meciul cu Botoșani pe arena unei rivale: ”Atâta-mi trebuia!”

VIDEO Dinamo - Unic Piatra Neamţ 3-1. A cincea victorie în şase etape

dinamo volei

Rednic a scos din lot 3 jucători pentru meciul cu Poli. Un nou căpitan la Dinamo. "Ei l-au ales!"

rednic mircea

Preţurile biletelor pentru derby-ul Dinamo - Steaua! Când se pun în vânzare. Meciul e LIVE la Digi Sport

VIDEO Foștii dinamoviști trag un semnal de alarmă: "Ar trebui să își pună întrebări"

captura dinmovisti suparati

FRF a anunţat data tragerii la sorţi a sferturilor din Cupa României. Posibil duel Steaua - Dinamo

cupa romaniei sferturi

VIDEO "Câinii roşii" iau multe "roşii"! Dinamo are cele mai multe eliminări. Steaua, la polul opus

mevlja

VIDEO Dinamoviştii s-au speriat după eşecul la scor cu Viitorul: "Periclităm prezenţa în play-off"

dinamo trista

VIDEO Dinamo - Ştiinţa Baia Mare 1-3. Oaspeţii s-au impus după ce au pierdut primul set

capt volei

VIDEO Dinamo- SCM U Craiova 83-71. Gazdele au întors rezultatul după pauză

dinamo craiova baschet

VIDEO Hagi, după victoria cu Dinamo: "La începutul anului eram outsideri, dar acum suntem puternici"

hagi-1

VIDEO Eliminarea lui Mevlja, decisivă pentru victoria Viitorului: "Mai bine îl lăsa să dea gol"

rosu mevlja

Dinamo nu a mai încasat 5 goluri pe teren propriu de peste 9 ani. Cel mai sever eşec din ultimele 3 decenii

rednic

VIDEO Greşeli mari de arbitraj la meciul din "Ştefan cel Mare": gol din ofsaid şi penalty neacordat

bucurie dinamo

VIDEO Momente emoţionante oferite de fanii şi jucătorii dinamovişti, înaintea meciului cu Viitorul

capt decedati Colectiv

VIDEO Dinamo - Viitorul 1-5. Victorie de senzaţie a echipei lui Hagi, care revine pe locul 2

viitorul-1

PCH cere dinamoviştilor să nu joace cu Viitorul: "Doliul naţional e luat în bătaie de joc"

pch viitorul

Hagi, în asentimentul lui Rednic: ”E o tragedie uriașă! Ar fi fost mai bine să stăm, să amânăm etapa”

hagi

VIDEO Dinamo întâlneşte singura echipă în faţa căreia are palmares negativ. "Portarii să stea pe vârfuri!"

dinamo-3

VIDEO Dinamoviștii, alături de victimele din Colectiv. ”Nu știu pe cine mai interesează fotbalul acum”

rednic dinamo

VIDEO CS Galaţi - Dinamo 90-76. Lemik, MVP-ul meciului

baschet dinamo

VIDEO Rednic: ”În prima repriză, am rămas undeva pe la Craiova. Am eliminat cea mai în formă echipă”

sapunaru pandurii

Pandurii - Dinamo 2-3 Calificare dramatică a ”câinilor” în sferturile Cupei României, gol în minutul 90!

pandurii dinamo 2

VIDEO 3 echipe din Liga 1 îl vor pe Marica, dar atacantul nu va reveni în România! "Am vorbit cu el"

marica-2

VIDEO EXCLUSIV Claudiu Niculescu crede în proiectul lui Mircea Rednic: "Dinamo se poate bate la titlu"

dinamo-2

VIDEO Dinamo vrea a treia victorie a sezonului cu Pandurii: "E cel mai echilibrat meci din optimi"

pandurii dinamo cupa

Eșecul din Bănie n-a destabilizat atmosfera din lotul lui Dinamo. ”Avem un lot foarte bun. Vrem Cupa!”

pandurii dinamo

VIDEO Peste cinci ani, Dinamo ar putea avea două echipe în Liga 1. Primul derby, pe noua arenă?

stadion dinamo

VIDEO EXCLUSIV Oltenii au declanșat fiesta după victoria cu Dinamo: ”Suntem cei mai buni dintre români!”

bucurie craiova

VIDEO Săndoi, după prima lui victorie în faţa lui Dinamo: "Am trecut peste linia care ne obsedează"