Foto Dominika Cibulkova se retrage din tenis la doar 30 de ani! Când a făcut anunţul

Foto "Are adevărate răni de la bandaje!" Dovada sacrificiilor făcute de Simona Halep în drumul spre succes

halep wuhan

Video Favoritele cad pe capete la Wuhan. Kerber, Kvitova și Kasatkina au fost eliminate

kerber

"Nu a existat pe teren!" Prima reacţie a lui CTP, după ce Simona Halep a fost eliminată la Wuhan

"Fac asta când sunt mahmură!" Gest controversat în timpul unui meci de la US Open

gest us open

Jucătoarea care a eliminat-o pe Simona Halep de la Wimbledon vrea să revoluționeze tenisul

hsieh

De ce i-a fost frică n-a scăpat! Serena, cap de serie la Wimbledon. Cibulkova se simte nedreptăţită

serena williams-3

Victorii pentru Pliskova şi Wozniacki la Eastbourne. Doar prima a avut nevoie de set decisiv

wozniacki eastbourne

Video Anastasia Pavlyuchenkova a câștigat turneul de la Strasbourg după o finală cu 3 tiebreak-uri

Anastasia Pavlyuchenkova

Cinci jucătoare prezente anul trecut în Singapore, inclusiv finalistele, ratează Turneul Campioanelor din 2017

dominicabunaciunea

Video Istoria s-a repetat. Jucătoarea care a eliminat-o pe Halep în grupe a câștigat Turneul Campioanelor

colaj simona

Video&Foto Nici numărul 1 mondial nu a putut-o opri! Cibulkova a câștigat Turneul Campioanelor

Cibulkova trofeu

Kerber - Keys 6-3, 6-3. Se ştiu trei dintre cele patru semifinaliste de la Turneul Campioanelor

singapore

Video Cursa pentru semifinale la Turneul Campioanelor continuă: "Am încă o şansă"

simona halep-3

Kerber a învins-o după un meci palpitant pe Cibulkova şi a câştigat primul meci din Grupa Roşie

kerber-1

Video Cibulkova a câştigat turneul de la Eastbourne. Primul titlu pe iarbă, chiar înainte de Wimbledon

cibulkova

Halep o poate răzbuna în finală pe Cîrstea. Se va duela cu Cibulkova

cibulkova 1

O finalistă de Grand Slam o atacă pe Sharapova: "E rece, îngâmfată şi arogantă"

masha-1

VIDEO Surpriză mare la Moscova! Cibulkova a fost eliminată în optimile turneului

cibulkova

VIDEO Dominika Cibulkova, favorită 2 în Olanda, a fost eliminată în primul tur

cibulkova

VIDEO Cibulkova a părăsit terenul în fugă, abandonând la 5-5 cu Kleybanova

abandon Cibulkova 2

Na Li a avut un discurs savuros după triumful de la Australian Open. "Ești un tip simpatic!"

na li triumf australian open 1

După Halep, Cibulkova a spulberat-o și pe Radwanska și va juca finala Australian Open cu Na Li