37 rezultate pentru eticheta

donna vekic

Sorana Cîrstea a dat lovitura! Câți bani a încasat, după ce s-a calificat în ”sferturi” la WTA Dubai

Video Sorana Cîrstea - Donna Vekic 3-6, 6-3, 7-5. Românca e în sferturi la Dubai, după un meci de peste două ore

Adversara Soranei Cîrstea, declarație surprinzătoare înainte de meciul direct din optimile de la Dubai

Foto Ucraineanca a vrut să dea mâna cu adversara, însă a fost ignorată complet! ”Teatru ieftin” / ”Inacceptabil”. Ce s-a întâmplat

vekic-tsurenko0

Se știe "careul de ași" de la Australian Open 2023

Australian Open, Day Eleven, Tennis, Melbourne Park, Melbourne, Australia - 26 Jan 2023

S-au stabilit sferturile de finală la Australian Open, pe tabloul feminin. Programul complet

Australian Open, Day Eight, Tennis, Melbourne Park, Melbourne, Australia - 23 Jan 2023

Cum și-a motivat Iga Swiatek gesturile de intimidare făcute la San Diego: ”Sper ca fanii să mă înțeleagă”

iga swiatek (18)

Ușa elicopterului în care se afla Donna Vekic s-a deschis în timpul zborului. Au urmat clipe de groază

donna

Gesturile făcute de Iga Swiatek la San Diego. Criticile nu au întârziat să apară

Tennis: San Diego Open Tennis

Simona Halep, mesaj pentru Patrick Mouratoglou după victoria entuziasmantă de la Toronto

20220801_mda_g196_209

Video ”Ai văzut mai bine decât el?” Simona Halep nu s-a mai putut abține și a răbufnit. Ce răspuns a primit

Rothesay Classic Birmingham - Day Seven

S-a stabilit. Cu cine se va duela Sorana Cîrstea în semifinalele turneului de la Birmingham

Noua poziție ocupată de Sorana Cîrstea în clasamentul WTA, după ce a ajuns în semifinale la Birmingham

Sorana Cîrstea, în premieră în semifinalele unui turneu pe iarbă! Prima reacție după victoria cu Donna Vekic: ”Încep să învăț”

Sorana Cîrstea / Foto: Captură Digi Sport

Video Sorana Cîrstea - Donna Vekic 5-7, 6-3, 6-4. Românca ajunge în semifinale la Birmingham

S-au stabilit orele partidelor Simona Halep - Katie Boulter și Sorana Cîrstea - Donna Vekic din ”sferturi” de la Birmingham

Simona Halep / Foto: Profimedia

Sorana Cîrstea, duel cu jucătoarea care ”fuge de pantofii cu toc”, în sferturile turneului WTA de la Birmingham

donna-vekic

Video Simona Halep / Donna Vekic - Latisha Chan / Sam Stosur 3-6, 6-7 (7), în proba de dublu a turneului de la Birmingham

Video Victorie dramatică pentru Irina Begu la Tenerife! Cu cine se va duela românca în sferturile de finală

BNP Paribas WTA Finals Singapore presented by SC Global - Previews

Zi plină de surprize la Australian Open. Cinci jucătoare din top 10 WTA au fost deja eliminate

Svitolina

Video Asleigh Barty, în formă şi pe iarbă! Campioana de la Roland Garros a câştigat duelul australian cu Donna Vekic de la Birmingham

bartz

Video Kiki Bertens - Donna Vekic, finala de la St. Peterburg. Meciul e duminică, ÎN DIRECT la Digi Sport

bertens vekic

Simona Halep nu ştie cu cine joacă în primul tur, dar şi-a aflat deja următoarea posibilă adversară

Simona Halep Insta

Halep a uitat de eșecul de la US Open. Unde se relaxează numărul 1 WTA

Rogers Cup presented by National Bank - Day 5

Video A cedat nervos pe teren! Irina Begu și-a exasperat adversara cu jocul ei

Begu Vekic

Video Begu - Vekic 3-6, 7-6, 6-1! Revenire fantastică pentru Irina. Românca, în semifinale la Istanbul

TENNIS-AUS-OPEN

Donna Vekic a răspuns comentariilor lui Nick Kyrgios. Ce a spus iubita lui Stan Wawrinka

donna vekic

VIDEO Donna Vekic, în turul secund la Charleston. ”Publicul și muzica din pauze m-au ajutat!”