44 rezultate pentru eticheta

dubla

Dennis ”SuperMan”! Italienii nu au uitat de isprava internaționalului român înainte de reluarea campionatului

Video I-a înnebunit pe toți fanii Realului! Vinicius Junior, la primele sale reușite în Copa Libertadores

Vinicius Junior

Video Vlad Dragomir, ”dublă” pentru Arsenal, în Premier League 2

vlad dragomir-1

Video Ianis Hagi, prima ”dublă” pentru echipa mare a Fiorentinei

hagi tatarusanu

Video Dinamo, prea departe de titlu? ”Ne gândim doar la locul doi!”

hanca dinamo viitorul

Prima reacție a lui Alibec, după cel mai bun meci pentru FCSB. Ce spune despre accidentare

alibec salut

Video Claudiu Keșeru, la prima ”dublă” din 2017

keseru

Video Gabriel Jesus, la prima ”dublă” pentru City. Brazilianul a adus victoria în prelungiri!

gabriel jesus

Nairo Quintana a confirmat că va încerca să facă ”dubla” Giro - Tour în 2017

nairo quintana

Video Espanyol - Leganes 3-0. Piatti, assist și ”dublă” în prima victorie de pe teren propriu din acest sezon

ESPANYOL

Video S-a "trezit tigrul"! Falcao, ”dublă” pentru Monaco: 4 goluri în doar câteva zile

radamel falcao

Stanciu, omul meciului Anderlecht – Mainz: ”Îi mulţumesc lui Chipciu, am preluat şi am lovit”

chipciu stanciu

Video Bud a ieşit "Fotbalistul Lunii" în septembrie și vrea la națională: ”Îmi doresc foarte mult să fiu convocat”

Bud-1

Pantilimon, după eliminarea Stelei din UCL: ”Dacă ar fi picat cu altă echipă, ar fi avut șanse”

manchester city panti

Video Guingamp - PSG 0-2. Parizienii câștigă și fără vedete, menajate pentru UCL

lucas mour

Video Matulevicius, primele goluri de la revenirea în Liga 1. A înscris la două minute de la intrare!

captura matulevicius

Video Torino - Juventus 1-4. ”Bătrâna Doamnă” defilează spre titlu. ”Dublă” Morata

pogba morata

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Bogdan Stancu, ”dublă” pentru Genclerbirligi. ”Motanul” a ajuns la cinci goluri în Turcia

stancu bog

VIDEO Saint-Etienne - PSG 0-2. Parizienii, record egalat de 32 de meciuri fără înfrângere!

psg

Luis Suarez s-a răzbunat: ”Nu mă așteptam să învingem atât de ușor Real Madrid”

siarez

VIDEO Ronaldo face istorie! A trecut de borna celor 500 de goluri în carieră și l-a egalat pe Raul la Real

ronald

VIDEO AC Milan - Palermo 3-2. ”Duble” Bacca și Hiljemark. Rossonerii urcă în clasament

bacca rupe plasa

VIDEO ”Eroul” lui ASSE îi laudă pe români: ”Mi-a plăcut căpitanul lor. Vor încerca să câștige la retur”

reactii hamouma

VIDEO Trei goluri, trei bijuterii la Târgu Mureș! Hamouma a reușit o ”dublă” de generic cu ASA

captura-hamouma

VIDEO Ce bijuterii! Wilshere a reușit primele sale goluri în naționala Angliei, o ”dublă”, după 28 de meciuri!

jack

Barcelona, echipa secolului 21! Trupa blaugrana, clubul cu cele mai multe trofee interne și internaționale

messi luis enri

VIDEO De când a ajuns în EPL, Mata e cel mai eficient mijlocaș din Anglia

juan mata 23

VIDEO Bale a marcat după aproape două luni. A șasea ”dublă” la Real a galezului

gareth bale

VIDEO Keșeru, în formă în Qatar! A marcat o ”dublă” și are 3 goluri în 3 meciuri

al gharafa

VIDEO Papp: ”În ciuda dublei, rămân fundaș. M-a ajutat instinctul, cineva acolo sus mă iubește”

papp niterv

VIDEO Coșmarul lui Manchester City. A doua dublă a lui Doumbia, pe același stadion, în aceeași zi

doumbia

VIDEO Raul Rusescu a marcat o ”dublă” cu Rio Ave și e golgheterul grupelor UEFA Europa League

BUCURIE RUSESCU

VIDEO Lyon-Montpellier 5-1. Gourcuff, ”dublă” după 5 ani

lyon

VIDEO După reușitele lui Suarez și Neymar, a venit rândul lui Messi! O "dublă" și un assist cu Hong Kong (7-0)

messi hong

"Chicharito", titular cu Elche. ”Dubla” cu Depor i-a adus un loc în primul 11

chichari

VIDEO ”Chicharito” a marcat primele goluri la Real: o ”dublă” cu Deportivo La Coruna

chicha

Roman a jucat doar 50 de minute pentru Toulouse, dar 84% dintre fani îl cred un jucător indispensabil!

mihai roman-2

VIDEO Rusescu, după dubla reuşită cu Guimaraes: ”Am făcut un joc perfect!”

rusescu goluri

VIDEO Săptămâna fantastică a lui Neymar! A ajuns la 10 goluri și 10 assisturi la Barca

neymar sapt

VIDEO Cavani, peste Falcao și Ibrahimovic. Uruguayanul a devenit golgheter în Franța

cavani

VIDEO Letal înainte de barajul cu Grecia: "Dublă" Gigel Bucur cu Anji!

gigel

VIDEO El Principe s-a întors! La 7 luni de la accidentarea cu CFR, Milito a revenit cu o "dublă” și o pasă de gol