103 rezultate pentru eticheta

edin dzeko

Revoluție la AS Roma, după modelul din trecut al lui Becali. Ce se întâmplă cu salariile jucătorilor

roma

Video Roma - Lecce 4-0 | Capitolinii ies din pasa neagră din campionat cu o victorie la scor

AS Roma v US Lecce - Serie A

Video Atalanta - Roma 2-1 | Victorie mare pentru gazde în lupta pentru ultimul loc de UEFA Champions League

atalanta

Video Fiorentina - Roma 1-4. Capitolinii s-au apropiat la un singur punct de rivala Lazio

Fiorentina vs Roma

Roma - Napoli, întrerupt timp de câteva minute din cauza comportamentului fanilor. Ce au scandat ultraşii gazdelor

romaf

Video Roma - Milan 2-1 | Capitolinii se apropie de zona Champions League, Milan mai aproape de retrogradare

zaniolo

Video Lecce - Roma 0-1. Romario Benzar, doar rezervă la gazde

Lecce Roma

Roma nu ştie pe ce atacant se va baza. Ce scriu italienii despre şansele de a-i aduce pe Icardi sau Higuain

Icardi Dzeko Higuain

Neymar, efect de domino. Patru staruri de la Juventus, Inter și AS Roma, "la mâna" starului brazilian de la PSG

colaj neymar dybala, higuain, icardi, dzeko

Inter e disperată să aducă un atacant. Cum s-a ajuns la numele lui Edinson Cavani

Cavani Real Madrid PSG

Gareth Bale, dorit de Inter Milano. Antonio Conte mai vrea un jucător al lui Real Madrid

Bale

Antonio Conte face primul transfer la Inter. Un superatacant va juca pe Giuseppe Meazza

Antonio Conte

Transfer surprinzător pregătit de PSG: înlocuitor pentru Cavani

neymar cavani

Video FC Porto - AS Roma 3-1 (d.p.) | Calificarea "dragonilor", decisă de VAR. Alex Telles a înscris din penalty, în prelungiri

porto

Video Pepe şi Dzeko, la un pas de încăierare. Simulare grosolană a atacantului de la AS Roma

dzeko pepe

Video Frosinone - Roma 2-3. Dzeko a adus o victorie dramatică, în al cincilea minut al prelungirilor

edin dzeko

Dzeko, unul dintre eroii lui AS Roma: "Nimeni nu a crezut în noi! Puteam să câştigăm la un scor mai mare"

edin

Dzeko, aproape de revenirea în Premier League. Roma e gata să-l vândă, la pachet cu Emerson Palmieri

Dzeko

Pentru unii, banii nu reprezintă chiar totul. Dzeko a refuzat un salariu cu 8 cifre pentru a continua la Roma

edin dzeko

Video Milan - Roma 0-2. Criza rossonerilor continuă, iar scaunul lui Montella se clatină

milan roma

Roma a spart gheața în deplasare, în UCL. Dzeko a marcat golul 100 al clubului în competiție

milan roma

Italia a devenit paradisul atacanţilor. Singurul campionat care are 4 jucători cu 20 de goluri

collage golgheteri

Jucătorii din Serie A au ratat cele mai multe penalty-uri în acest sezon

dzeko

Video Crotone - AS Roma 0-2. A şasea victorie în ultimele şapte etape pentru capitolini

roma crotone

Video Dzeko și-a bătut joc de încă un penalty. Cum a executat

dzeko penalty crotone

Video Udinese - Roma 0-1. A treia victorie la rând a capitolinilor, în Serie A

udinese roma

Video Dzeko, autorul unui moment ridicol, în etapa a 20-a din Serie A. Şi-a bătut joc de un penalty

edin dzeko udine roma

Banii chinezilor pot fi refuzați și din ”motive familiale”. Ofertă uriașă respinsă de Dzeko

salah shaarawy dzeko

Video Juventus - AS Roma 1-0. Higuain aduce victoria bianconerilor, care se desprind la 7 puncte în Serie A

higuain gol roma

Video Roma - ofensivă! Cea mai tare performanţă din ultimii 82 de ani

roma goluri

Video Dzeko, eliminat pentru un gest neobișnuit: i-a dat pantalonii jos lui Sokratis!

dzeko sokratis

Hoții i-au spart casa în timp ce marca pentru AS Roma

bucurie dzeko

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Roma - Palermo 5-0. A cincea victorie la rând pentru giallorossi. Duble Dzeko şi Salah

roma palermo

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Dzeko și-a uimit și adversarii cu această fază! Mai ușor era să marcheze, decât să rateze

captura dzeko

AS Roma a confirmat transferurile definitive a trei jucători importanți

dzeko salah

S-a făcut! AS Roma a oficializat transferul bosniacului Edin Dzeko!

dzeko roma-1

Manchester City și Roma s-au înțeles! Dzeko va juca în Serie A în acest sezon

dzek

Un alt jucător de la Man. City se mută în Serie A. Roma a ajuns la un acord pentru transferul lui Dzeko

dzeko roma

AS Roma face tot posibilul pentru a-l aduce pe Dzeko, dar negocierile decurg greu

edin dzeko

Dzeko şi-a prelungit cu patru ani contractul cu Man. City

dzeko

Bosnia, prima echipă care și-a anunțat lotul pentru CM. Doar doi atacanți convocați