Empoli - Pescara 1-1. Oaspeţii rămân pe ultimul loc, la 9 puncte de salvare

pescara

Chiricheş vine pregătit la lot. Românul, anunţat titular la Napoli pentru a doua oară la rând

chiriches napoli

Video Juventus - Empoli 2-0. Bianconerii au ajuns la 30 de succese consecutive în Serie A Tim, pe teren propiu

juve empoli

Video Inter - Empoli 2-0. Nerazzurrii rămân pe loc de Europa League

eder inter

Video Gol ghinionist încasat de Torino. Hart, victima terenului inundat

pucciarelli empoli torino

Video Andone nu e singurul atacant român care impresionează în marile campionate europene. Gol superb pentru Stoian

adrian stoian crotone

Video Empoli - Palermo 1-0. "Veteranul" Maccarone a făcut diferenţa

empoli

Atalanta - Empoli 2-1. Victorie dramatică a revelaţiei sezonului

atalanta empoli

Video Empoli – Cesena 1-2 d.prel. Echipa din Serie B va întâlni Sassuolo în "optimile" Cupei Italiei

empoli cesena

”Primul 11” al Milanului din meciul cu Empoli a fost cel mai tânăr din epoca Berlusconi

milan la empoli

Video Empoli - Milan 1-4. În absența lui Bacca, Lapadula a înscris o ”dublă”

lapadula empoli milan

Video Pescara - Empoli 0-4. A doua victorie stagională a echipei din Toscana

empoli

Campioana Turciei revine pe pista Chiricheș! Fundașul român a fost dorit și în iarnă

chiri-1

Video Inter - Empoli 2-1. Trupa lui Mancini și-a asigurat locul 4 în Seria A TIM

inter twitter

Video Carpi - Empoli 1-0. Kevin Lasagna a adus victoria gazdelor pe final

lasagna empoli

Video Gafa săptămânii! Și-a suspendat cel mai în formă coechipier, printr-un gest stupid!

zielins

Video Empoli - Fiorentina 2-0. Gazdele au obţinut prima victorie după trei luni

empoli fiorentina

Video Empoli - Sampdoria 1-1. Gazdele au ajuns la 10 meciuri consecutive fără victorie

empoli

a:1:{i:0;s:5:"Video";} El Shaarawy confirmă forma excelentă. Gol de generic împotriva lui Empoli: "Vreau la Euro"

el sha

VIDEO Empoli - Milan 2-2. Cele două echipe au câte o înfrângere în ultimele 8 etape

bacca

VIDEO Torino - Empoli 0-1. Maccarone, decisiv pentru oaspeți

captura macarone

VIDEO Empoli – Inter 0-1. Oaspeţii rămân pe primul loc în Serie A TIM

inter

VIDEO Maccarone face spectacol şi la 36 de ani. Veteranul lui Empoli a oferit faza etapei în Italia

captura macarone bere

VIDEOBologna - Empoli 2-3. 4 victorii la rând pentru oaspeţi. Dublă Maccarone

maccarone

VIDEO Empoli - Lazio 1-0. Un singur punct câştigat de romani în ultimele cinci etape

empoli lazio

VIDEO Empoli - Juventus 1-3. Campioana a obţinut în premieră două victorii la rând în Serie A, în acest sezon

empoli juventus

VIDEO Palermo - Empoli 0-1. Toscanii au obţinut a doua victorie în ultimele trei etape

palermo empoli

VIDEO Sampdoria-Empoli 1-1. Două goluri anulate pentru echipa lui Zenga

doria

VIDEO AS Roma - Empoli 3-1. A treia victorie consecutivă în Serie A pentru gazde

roma empoli

VIDEO Daniele De Rossi a sărbătorit cu un gol meciul 500 în tricoul Romei

de rossi 500

VIDEO Empoli - Sassuolo 1-0. Oaspeții, primul eşec în actuala ediţie a Serie A TIM

empoli sasuolo

VIDEO Frosinone - Empoli 2-0. Victorie istorică pentru nou-promovata din Serie A

frosinone empoli

VIDEO Mihajlovic, nemulţumit după victoria cu Empoli: "Nu meritam să câştigăm, e la fel ca anul trecut"

mihajlovic

VIDEO Milan - Empoli 2-1. Primul succes în Serie A TIM, cu Mihajlovic pe bancă

carlos bacca

Alt fundaş, după Chiricheş. Napoli a adus un internaţional albanez, de la Empoli

hysaj

Un singur jucător a prins toate minutele sezonului în Serie A. E fundaş şi nu a luat niciun galben!

rugani

VIDEO Atalanta - Empoli 2-2. Gazdele au obţinut un punct cu un gol înscris în prelungiri

VIDEO AC Milan - Empoli 1-1. Echipa lui Inzaghi rămâne cu o singură victorie în opt etape

milan-1

VIDEO Roma - Empoli 1-1. A patra remiză consecutivă pentru echipa lui Rudi Garcia

roma

Şase echipe din Serie A nu au utilizat nici un jucător italian sub 21 de ani în acest sezon

rugani

VIDEO Empoli-Torino 0-0. Primul punct în deplasare în ultimele 3 luni pentru torinezi

empoli torino

VIDEO Napoli - Empoli 2-2. Conduși cu 2-0 în minutul 60, elevii lui Benitez au ratat victoria în minutul 90+5