35 rezultate pentru eticheta

energia targu jiu

CSM Ploieşti- Energia Târgu Jiu 25-26. Primul succes al gorjenilor, în 2016

captura handbal

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Dinamo, ultima echipă calificată în Final Four-ul Cupei, chiar dacă a pierdut cu Energia

energ

VIDEO Energia Tg. Jiu - U-BT Cluj 74-63. A doua victorie a sezonului pentru gorjeni

captura baschet energia

VIDEO SCMU Craiova - Energia Târgu Jiu 78-77. Final dramatic în derby-ul Olteniei

captura baschet craiova

VIDEO BC Timişoara - Energia Târgu Jiu 63-70. Oaspeţii s-au calificat în sferturile Cupei României

baschet capt

Duel românesc în primul tur al Cupei EHF: Dinamo va întâlni Energia Tg. Jiu

dinamo tg jiu

Plătești un bilet și vezi două super-meciuri în Supercupa României la handbal, atât la băieți, cât și la fete!

csm bucuresti hcm baia mare

VIDEO. Steaua- Energia Târgu Jiu 75-95. Oaspeţii, la un succes de medaliile de bronz

Steaua Tg Jiu

VIDEO CSU Ploieşti, în finala Ligii Naţionale! Coș în ultima secundă! Arbitrii au avut nevoie de reluările Digi Sport

captura final basket

VIDEO CSU Ploieşti - Energia Tg. Jiu 82-76. Campioana a făcut primul pas spre finală

baschet plioesti

VIDEO HC Odorhei - Energia Tg. Jiu 23-24. Gorjenii s-au calificat în finala Cupei

captura handbal odorhei

VIDEO Energia Tg. Jiu - Enel Brindisi 67-78. Italienii și oltenii se califică la braț! Următorul adversar, Le Mans

energia baschet-1

VIDEO 3 jucători suspendați și amenzi de 1.400 de euro pentru bătaia de la meciul Energia - CSM Oradea

oradea

Au învins colosul! VIDEO Energia Tg. Jiu s-a calificat, după prelungiri, în sferturile FIBA EuroChallenge!

energia baschet

VIDEO Energia Târgu Jiu - BCM U Piteşti 87-80. 30 de puncte pentru Ronald Ross

VIDEO Energia Tg.Jiu - Okapi Aalstar 93-60. Victorie la debutul în Top 16 din EuroChallenge

captura energia baschet

VIDEO Energia Târgu Jiu - CSU Sibiu 82-78. Doi jucători au reușit câte 24 de puncte

VIDEO Energia Târgu Jiu a făcut transferul iernii: a adus un multiplu campion al Greciei și al Euroligii!

andreas energia

VIDEO Energia a început curățenia de iarnă. Larry Turner, prima victimă

captura turner energia

VIDEO U BT Cluj - Energia Târgu Jiu 92-72. Curtis Millage, cel mai bun jucător

captura basket cluj

VIDEO Victorie dramatică! Energia Târgu Jiu a învins maghiarii de la Kormend cu un coș în ultima secundă

captura basket energia

Tartu Rock - Energia Tg. Jiu 66-59. Românii au fost învinşi în ultimele două minute

watson

VIDEO Energia Târgu Jiu - Akademic Sofia 72-67. Scorul a fost decis după prelungiri!

Kormend - Energia Tg. Jiu 77-76. Prima înfrângere pentru gorjeni în Eurochallenge

energia

VIDEO Energia Tg. Jiu - Tartu Rock 74-56. Debut cu dreptul în FIBA Eurochallenge!