42 rezultate pentru eticheta

esbjerg

Video Rapid București - Esbjerg 24-33. Giuleștencele, eliminate din Liga Campionilor

handbal

Video Cerința lui Adi Vasile, după ce CSM București a fost eliminată din Liga Campionilor: ”E greu să fiu cumpătat!”

adi vasile

Cristina Neagu a răbufnit: "Hoție! E greu să joci împotriva sistemului, 7 contra 9"

Neagu-nervii

Video Nervi și lacrimi după CSM București - Esbjerg 31-33. Cristina Neagu s-a certat cu toată lumea la finalul partidei

neagu

Video CSM București – Ebsjerg 31-33. Adio, Final Four! "Tigroaicele", eliminate din sferturile Ligii Campionilor

csm final

Video Greșeală uriașă de arbitraj la CSM București - Esbjerg! ”Tigroaicele” au avut două jucătoare eliminate

csmm1

Video Esbjerg - CSM Bucureşti 32-28, în sferturile Champions League. Danezele, prea bune pentru "tigroaice"

csm b

S-a stabilit programul ”sferturilor” din EHF Champions League. Când joacă Rapid și CSM București

CSM București și-a aflat adversara din sferturile Ligii Campionilor! Meci dificil pentru elevele lui Adi Vasile

Video Esbjerg - Rapid 35-30, în grupele Ligii Campionilor. Campioana României, fără șanse în Danemarca

esbjerg-rapid

Transfer remarcabil pentru CSM București! E dublă campioană mondială şi dublă campioană europeană

Denmark vs Norway, 2022 Women's EHF EURO, Arena Stozice, Ljubljana, Slovenia - 20 Nov 2022

Esbjerg - Gyor 29-31, în grupele Champions League la handbal feminin

Video Gyor – Esbjerg 32-27. Unguroaicele s-au calificat în finala EHF Champions League

Hungary Handball

S-au stabilit semifinalele EHF Champions League la handbal feminin. Programul meciurilor

profimedia-0615470780

Ce a spus Cristina Neagu după eliminarea lui CSM București din sferturile de finală ale Ligii Campionilor

Cristina Neagu of CSM Bucharest during the DELO EHF Women's Champions match between FTC-Rail Cargo Hungaria and CSM Bucharest on November 13, 2021 in

Reacția lui Adi Vasile după eliminarea dramatică a CSM-ului din Champions League + Indiciu despre viitorul său

adivasile

Video Esbjerg - CSM București 27-27. "Tigroaicele" se opresc în sferturile de finală din Liga Campionilor

neagu

Reacția lui Adi Vasile după ce CSM București a pierdut în ultima secundă meciul cu Esbjerg

adivasile

Video CSM București - Esbjerg 25-26. Final dramatic în turul sferturilor Ligii Campionilor! Danezele, victorie în ultima secundă

HANDBAL FEMININ:CSM BUCURESTI-TEAM ESBJERG, LIGA CAMPIONILOR (1.05.2022)

Cristina Neagu, nemulțumită înaintea meciului vital CSM București – Esbjerg, din Champions League

neagu

Video Cristina Neagu, cea mai bună marcatoare în Liga Campionilor. Reacția lui Adi Vasile după egalul cu Esbjerg

neagu

Video CSM București - Esbjerg 29-29, în ultimul meci din grupele Ligii Campionilor. Ce urmează pentru “tigroaice”

csm esbjerg

Video Esbjerg - Podravka 30-17, în grupa CSM-ului, din Champions League. Accidentare gravă în ultimele secunde

esbjerg

Video Golul ”de aur” al Cristinei Neagu de la Esbjerg! Cum a adus a doua victorie pentru CSM București în Liga Campionilor

csm

Exclusiv Reacția lui Gigi Becali, după ce Esbjerg l-a reclamat la FIFA. ”Știți ce mi-a spus Vali Argăseală?”

Adrian Petre, Dennis Man

Gigi Becali, reclamat la FIFA de fostul club al lui Adrian Petre. Ce sumă îi cer danezii patronului de la FCSB

Gigi Becali

Câți bani trebuie să primească UTA Arad după transferul lui Adrian Petre de la Esbjerg la FCSB

Adrian Petre

Gigi Becali și-a manifestat interesul pentru el, dar nu a făcut nicio ofertă concretă! Anunțul făcut de club

gigi2

Video Adrian Petre, despre viitorul naționalei U21: ”Totul depinde de noul antrenor”

adrian petre

Video CSM București - Esbjerg 21-25. ”Tigroaicele" rămân cu trei puncte pentru grupa principală

CSM București Handbal

Gigi Becali îl vrea pe Adrian Petre la FCSB! Oficialii lui Esbjerg au confirmat negocierile

Video Esbjerg - CSM București 22-24 | Vicecampioana României a început cu o victorie noul sezon de Liga Campionilor

dedu zambet CSM București

Video Principalul atu al lui Gigi Becali pentru a aduce un internațional U21 la FCSB! "Ne gândim, vorbim mult"

Adrian Petre face spectacol la Esbjerg. Luptă strânsă pentru play-off în Danemarca

Video "Internaţionalul" de tineret care face spectacol în Danemarca. A ajuns la patru goluri în noul sezon

Vârful lui Rădoi de la U21, decisiv în ultimul meci pentru echipa sa de club

Unde a ajuns să joace Van der Vaart, fostul star al lui Real Madrid

van der vaart

Video Adrian Petre a reuşit o "dublă" în prima ligă daneză

Între Ferencvaros și Vardar. CSM știe pe cine poate întâlni, în funcție de rezultatul ultimului joc

csm bucuresti

Video CSM București - Esbjerg 33-25. Campioana Europei urcă pe loc de calificare!

majda csm esbjerg

HCM Baia Mare și CSM București și-au aflat adversarele din LC. Neagu, în grupa campioanei României

Opt echipe s-au calificat deja în șaisprezecimile de finală ale UEL, după patru runde