25 rezultate pentru eticheta

eurochallenge

VIDEO Energia Tg. Jiu-Le Mans 79-64. Performanță istorică pentru olteni, care s-au calificat în Final Four

captura baschet energia-1

VIDEO Energia Târgu Jiu - Le Mans 84-60. Victorie istorică la debutul în sferturile EuroChallenge

captura baschet energia

Au învins colosul! VIDEO Energia Tg. Jiu s-a calificat, după prelungiri, în sferturile FIBA EuroChallenge!

energia baschet

VIDEO Energia Tg.Jiu - Okapi Aalstar 93-60. Victorie la debutul în Top 16 din EuroChallenge

captura energia baschet

VIDEO Victorie dramatică! Energia Târgu Jiu a învins maghiarii de la Kormend cu un coș în ultima secundă

captura basket energia

VIDEO CSM Oradea - BC Astana 74-83. Orădenii rămân fără victorie în Eurochallenge

captura baschet oradea

Tartu Rock - Energia Tg. Jiu 66-59. Românii au fost învinşi în ultimele două minute

watson

VIDEO U BT Cluj-Napoca, la a patra înfrângere în FIBA EuroChallenge. A cedat în fața campioanei Austriei

captura baschet cluj

VIDEO CSM Oradea - Tofas Bursa 69-77. Orădenii rămân fără puncte după trei meciuri în EuroChallenge

captura baschet-oradea

VIDEO U Cluj - Atomeromu 64-73. A treia înfrângere pentru în EuroChallenge

VIDEO CSM Oradea - Avtodor Saratov 74-101. Bihorenii n-au emis pretenții nicio clipă

captura baschet Oradea

Kormend - Energia Tg. Jiu 77-76. Prima înfrângere pentru gorjeni în Eurochallenge

energia

Adversarele echipelor din România în FIBA Eurochallenge

baschet europa

Krasnie Krylia - Gaz Metan 78-60, în penultimul meci din FIBA Eurochallenge

mandache baschet

VIDEO CSM Oradea-Royal Hali Gaziantep 73-71. Bihorenii au părăsit competiția cu capul sus

captura csmORADEA

VIDEO BC Mureş - Rilski Sportist 92-85. Mureșenii au răzbunat rezultatul din tur

baschet mures

VIDEO BC Mureş - Tsmoki Minsk 82-84. Eșec înregistrat în ultima secundă

bc mures

Două victorii și o înfrângere pentru români, în EuroChallenge

csm digi oradea baschet

VIDEO CSM Oradea, debut în noul sezon de Eurochallenge ÎN DIRECT pe Digi Sport 3

gaz metan medias baschet

Belfius Mons-Hainaut - BCM U Piteşti 92-63. Piteştenii părăsesc Europa cu o singură victorie

baschet

VIDEO Kormend - BC Timișoara 97-86. Bănățenii au pierdut după ce au avut avantaj 13 puncte

baschet timisoara

BCM PITEŞTI - CSU PLOIEŞTI 86-97. Gazdele nu își revin după înfrângerea cu Paris Levallois, din Eurochallenge