377 rezultate pentru eticheta

fenerbahce

Conducerea lui Beșiktaş, siderată! Măsură fără precedent, înaintea meciului cu Fener

Fenerbahce Besiktas

Turcii au luat decizia în cazul derby-ului Fenerbahce - Beşiktaş, întrerupt din cauza incidentelor

Președintele Erdogan a reacționat după violențele de la Fenerbahce - Beşiktaş: "A fost un complot"

erdogan

Video Imagini dure! Oficialii lui Fenerbahce l-au bătut pe un om din staff-ul rivalei Beșiktaș, chiar pe tunel

Video&Foto Incidente grave la Fener-Beşiktaş. Antrenorul oaspeţilor a fost cusut pe viu şi dus la spital

Incidente Turcia 1

Donald Trump, interesat s-o cumpere pe Fenerbahce

Trump Fenerbahce

Şumudică pare decis să plece de la Kayserispor. Declaraţia care nu lasă loc de interpretări

Marius Șumudică

Video&Foto Au aprins stadionul! Galatasaray s-a pregătit într-o atmosferă incendiară pentru derby-ul cu Fenerbahce

Suporterii Galatei au făcut spectacol înaintea derby-ului cu Fener

Video Minute de panică la Istanbul, în Euroligă. Un jucător a căzut în cap după un slam dunk

accidentare baschet

Video Evra a făcut-o din nou: ”Nu o să mai vedeţi niciodată în viaţa voastră un Moş Crăciun ca ăsta!”

evra

Exclusiv Șumudică e pe cai mari în Turcia: ”E clar că suntem priviţi altfel”

sumi-1

Exclusiv Șumudică a dezvăluit cheia succesului de la Kayserispor

sumudica-2

Video Şumudică nu a mai rezistat! A intrat pe teren la pauza meciului cu Fener, după o gafă a arbitrilor

fener

Video Nebunie în Turcia. Echipa lui Şumudică a egalat-o în minutul 90+5 pe Fenerbahce

fener kayseri

Stanciu a ajuns rezervă la Anderlecht, după ce a refuzat o ofertă uriașă din Turcia

stanciu-2

Robin Van Persie e aproape să revină la clubul de care e cel mai ataşat

van persie feyenoord

Prima reacție a lui Oprița, după victoria impresionantă a echipei sale, cu Fener

fener juventus buc

Video Nou-promovata Juventus a surclasat-o, în prima repriză, pe Fenerbahce, cu Van Persie și Valbuena pe teren

fb jb

Ben Arfa trage ponoasele: s-a plâns că nu joacă iar PSG l-a pus pe liber. Destinația fotbalistului

ben arfa

Ar putea fi coleg cu Van Persie! Hagi, aproape să facă un nou super-transfer

benzar

Video Surprize în Final Four-ul Euroligii. Olympiacos şi Fenerbahce vor lupta pentru trofeu

finala euroliga

Video Faza săptămânii în Euroligă. Şi-a lovit colegul, în timp ce se bucura pentru o decizie a arbitrului

pumn euroliga

Destinaţie surpriză pentru Mesut Ozil. Viitoarea soţie are un rol major în alegerea germanului

ozil fener

Video Fenerbahce - Maccabi Tel Aviv 79-81. Oaspeţii au câştigat cu un coş în ultima secundă

maccabi fener

Video Baskonia a produs surpriza serii în Euroligă. Barcelona speră din nou la play-off

fener baskonia

Video Zalgiris - Fenerbahce 67-76. A şasea victorie în ultimele şapte meciuri pentru vicecampioana Europei

fener euroliga

Video Fenerbahce şi Barcelona au revenit după ce au fost conduse şi au câştigat, în Euroligă

Video Van Persie, suspendat pentru modul în care s-a bucurat în fața unui fost coechipier

rvp ozyakup

Hagi, motiv pentru una dintre marile "trădări" din istoria fotbalului: "Aş fi fost prost să nu mă duc"

hagi galata

Video Fenerbahce - Panathinaikos 84-63. Succes fără emoţii al turcilor

fener panathinaikos

Ben Arfa, aproape de o despărțire de PSG! Mijlocașul este dorit în Turcia

ben arfa

Video CSKA Moscova - Fenerbahce 79-95. Turcii şi-au luat revanşa pentru eşecul din finala Euroligii

fener cska

Fenerbahce - Darüşşafaka Doğuş 64-71. Derby-ul turcesc al Euroligii, tranşat de oaspeţi

baschet fener

Panathinaikos - Fenerbahce 81-70. A treia victorie a grecilor din ultimele patru etape

panathinaikos fenerbahce

Video Pancu și-a amintit cum a apărat poarta lui Beșiktaș în fața lui Daum: ”Nu o să uite nimeni acel meci!”

pancu besiktas

Video&Foto Van Persie, accidentat grav la ochi. Olandezul a fost luat cu ambulanţa de la stadion

Robin-van-Persie

Mourinho: ”Îmi place fotbalul și cum Turcia trăiește cu mare pasiune. Așa că, de ce nu?”

mounrinho conf fener

Video Maccabi Tel Aviv - Barcelona 69-79. Surpriză mare la Istanbul. Fener, învinsă acasă

barcelona-1

Video Galatasaray - Fenerbahce 87-103. Finalista ediţiei trecute continuă parcursul perfect în Euroligă

fener galata euroliga

Foto Avionul care transporta echipa Fenerbahce, forțat să aterizeze de urgență

fener

Video Revenire cu gol pentru Falcao, în Liga Campionilor. Nu mai jucase de aproape doi ani pentru Monaco

falcao monaco fenerbahce

Amicalul dintre Fenerbahce şi Lyon, anulat din cauza situaţiei politice din Turcia

lovitura turcia

CSMS Iaşi - Fenerbahce 2-2. Ultimul amical al moldovenilor, înainte de dubla cu Hajduk Split

iasi

Nani revine în fotbalul mare. Valencia l-a cumpărat de la Fenerbahce

nani valencia

Turcii anunţă că înlocuitorul lui Dani Alves la Barcelona este Gonul, fundaşul lui Fenerbahce

gonul

Inter a oficializat primul transfer pentru sezonul viitor. A luat gratis un internaţional turc

caner erkin

Prezentarea posibililor adversari ai Stelei în turul 3 preliminar al Ligii Campionilor

Champions-League

Se face rocada? Șahtior Donețk l-a ofertat pe antrenorul lui Fenerbahce

vitor pereira

Video 13 ani i-a fost secund la Panathinaikos, dar duminică i-a "furat" trofeul Euroligii la baschet