16 rezultate pentru eticheta

finala cupei regelui

FC Barcelona, demonstrație de forță în finala Cupei Regelui! Messi și De Jong au demolat Athletic Bilbao, scor 4-0

Athletic Club v FC Barcelona - Copa del Rey Final

Video Barcelona - Sevilla 2-0 după prelungiri. Al doilea event consecutiv pentru echipa lui Luis Enrique!

barcelona sevilla gol alba

Poliția din Madrid a interzis steagul Cataloniei la finala Cupei. Barcelona a reacționat

steag catalunia

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Mesajul războinic al Sevillei pentru Barcelona, înaintea finalei Cupei Regelui

sevilla barcelona

VIDEO Se caută vinovații! Finala Cupei Regelui, umbrită de huiduielile la adresa monarhului și imnului Spaniei

copa rey

VIDEO Neymar: "Nu-mi schimb stilul pentru că nu convine unora". Enrique: ”Aș fi procedat ca bascii”

neymar 3

Finala Cupei Regelui e la Barcelona. Athletic Bilbao a câștigat șase finale aici, trupa blaugrana, doar patru

camp nu

VIDEO Cupa Regelui, disputată de echipele cu cele mai multe trofee! Finala e LIVE la Digi Sport

barcelona bilbao

Ancelotti l-a egalat pe Mourinho, câștigând Cupa în Italia, Anglia și Spania

ancelotti -1

VIDEO Imaginile meciului: Cristiano Ronaldo i-a consolat pe rivalii săi

iniesta-ronaldo-messi

VIDEO „Ce viteză aveți?” Bale a atins 31 de kilometri pe oră la faza golului victoriei

gareth bale

VIDEO Casillas a stabilit recordul de invincibilitate în 112 ani de Cupa Regelui: 1029 de minute fără gol

casillas

Finala Cupei Regelui, Real Madrid-Barcelona, se joacă miercuri, 16 aprilie, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

cupa spaniei

Fanii lui Atletico au distrus un sector de pe Bernabeu

fani atletico

Finala Cupei Regelui: 183 de jucători, 19 antrenori, 25 de meciuri, zero victorii Atleti