10 rezultate pentru eticheta

finala wta roma

Video Elena Rybakina, campioană la WTA Roma. Anhelina Kalinina, în lacrimi la Foro Italico

rybakina kalinina

Video Iga Swiatek - Ons Jabeur 6-2, 6-2, în finala turneului de la Roma. Poloneza continuă seria fantastică

Iga Swiatek

Scor neverosimil în finala de la Roma câștigată de Iga Swiatek! Nu se mai întâmplase de la un meci al Simonei Halep

Internazionali BNL D'Italia 2021 - Day Nine

După ce a abandonat finala, Karolina Pliskova i s-a adresat direct Simonei Halep la festivitatea de premiere. Reacția româncei

Internazionali BNL D'Italia 2020 - Day Eight

Video Simona Halep - Karolina Pliskova 6-0, 2-1! Abandon Pliskova! Simo a câștigat turneul de la Roma

Video Simona Halep le-a dat emoții fanilor în debutul finalei de la Roma! Sportiva noastră a căzut la finalul unui schimb de mingi

Simona Halep - Cădere

Video&Foto Simona a început să râdă când a fost întrebată de pălăria lui Darren Cahill

darren cahill roma8

Video&Foto Câţi bani ia Simona Halep dacă va câştiga finala de la Roma. Meciul e azi, de la 15:30, pe Digi Sport 1

Halep Pliskova

Pliskova, adversara Simonei Halep în finala de la Roma, o laudă pe româncă: "Pe zgură aveam senzația că n-am nicio şansă"

pliskova halep

Video Karolina Pliskova, campioană la Roma. A învins-o pe Johanna Konta, 6-3, 6-4, și i-a luat locul 2 Simonei în ierarhia WTA